Українські футбольні команди
 
➤ Патріотична комедія
----

У ветхому будиночку, але в самому центрі великого міста живе російський інтелігент чеховського штибу Ільїн. Живе собі тихо-мирно і до пори до часу не знає, що в старій шафі знаходиться вхід в таємниче підземелля та магічну кімнату, з якої можна запросто потрапити в будь-яку столицю світу.

Коли пишеш про цей фільм, відчуваєш себе таким собі смаковим меншістю .. Імхо- один з кращих фільмів Хотиненко, притому, що все у нього після «Мусульманина» - це вже не кіно. З іншого боку, саме тоді й зійшла зірка державної слави і популярності.

Завантажити файл: Patriotychna-komediya-Patryotycheskaya-komedyya-1992-INTER-satrip-hurtom.avi.torrent [12.1 Kb] (Завантажило: 2)

Дивно, але режисерська доля Хотиненко химерним чином повторює долю Михалкова. Т. е. Начебто і пояснити: учень, вплив метра, а коли метр став близький до влади, мабуть допомагало продовжувати знімати тоді, коли інші вже не знімали.

Враховуючи пронизливість і чесність цього фільму, «Дзеркала для героя», «Макарова», хочеться вірити, що реальний Х. саме тут. І перед вищим судом все після 95-го року - брехня і фальш.

 

 

Взагалі все це пахне якоюсь мефістофельщіной. Навряд чи були сірка і підпис під контрактом кров'ю. Але як то аж надто показово. Були два нормальних режисера, доторкнулися до влади, і спеклись ... Притому, що в радянський час, яке здавалося б і було тоталітарним, можна було залишатися іноді порядною людиною. Художником. Можливо тоталітаризм був на вильоті, старенький Брежнєв (до речі, дивно: зараз набрав це прізвище і підкреслило червоним, і Черномирдін наприклад теж, а ось Путін - ні ...).

Перечитую Шаламова (теж підкреслило !!!) і думаю, що після Чехова, Булгакова і Горького рівним йому по таланту можна поставити хіба що Платонова, а адже помер в безвісності в божевільні, при цьому сойуз пейсателя нескінченного розміру ...

А їсти хочеться, і життя одна.

Про фільм. Фільм в руслі російської культури: тут і Чехов, і Гончаров, всі ці російські питання про сенс життя. Вічно, поки живі люди, які читають Толстого без словника ..

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго