Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Генне покоління
----

Світ майбутнього, в якому людство опинилося на межі вимирання і люди, які залишилися, проживають в останньому місті на Землі - Olympia, навколо якого зведена висока захисна стіна. Уряд проводить експерименти з людськими ДНК і геномами, а також проводить селекцію найбільш сильних і здорових громадян, які повинні будуть скласти населення нового, біологічно чистого міста Demeter. Діюче в місті підпільне угруповання ДНК-хакерів займається крадіжкою нових генів і намагається обдурити урядових селекціонерів. Тим часом уряд наймає загін безжальних кілерів і доручає їм убити всіх хакерів, що забруднюють поганими ДНК жителів міста. В якості нагороди кілерам гарантується пропуск в нове місто Demeter

Колись кимось було створено нарукавні ДНК-пристрій. Як водиться, спочатку планувалося використовувати його для блага людства. Природно тут же знайшлися люди, які захотіли використовувати його в корисливих цілях. Ну і відповідно за володіння цим пристроєм, як і належить, розпалюються неабиякі пристрасті: одні ховають, інші крадуть.

Завантажити файл: The-Gen-Generation-2007-Ukr-Eng-BDRip-Hurtom.torrent [18.24 Kb] (Завантажило: 14)

Актрису, що виконувала головну роль я згадував довго. Ну, те, що вона грала в «Адреналіні» це зрозуміло. А от коли я побачив сцену до болю нагадала мені «Ворона» я все-таки скористався потрібної сторіночкою Кинопоиск, яка підтвердила мої здогадки: вона і там виявляється, грала. Ну що сказати? Подобаються мені китайські дівчата, що виглядають і оснащені як Лара Крофт. Шкода, але більше дивитися не було на кого.

Звук в принципі порадував. Якби не він, то ту словесну нісенітницю, що полилася з екрану спочатку, я б не виніс. Кислотні треки були прекрасні, але, на жаль занадто короткі. Лише в фінальних титрах вдалося прослухати один від і до. Ті, що йдуть фоном повільні композиції так само не залишили байдужим. Здорово!

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго