Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Мільйонер із нетрів
----

Джамаль Малік, 18-літній сирота з нетрів індійського міста Мумбаї, усього за один крок від перемоги у грі "Хто хоче стати мільйонером?" і виграшу 20 мільйонів рупій. Перервавши гру, його заарештовує поліція за підозрою у шахрайстві. Звідки юнак, який виріс на вулиці, може знати так багато?
Виявляється, відповіді на усі запитання хлопцеві підказало... саме життя.

Любов. Вона прив'язує двох людей, манить їх один до одного, п'янить. Це почуття має могутньої силою, що примушує йти на все заради коханого. Любов - ось справжнє багатство людини.

  Завантажити файл: slumdog_millionaire__2008__bdrip__ukr___hurtom__by_patriot2305.avi_157.torrent [15.07 Kb] (Завантажило: 23)

 

Цікаво виходить. Якщо ти бідняк, сирота, то ти обманщик і шахрай. Можливо так, може бути ні. Але як вісімнадцятирічний виходець з трущоб, рознощик чаю може так легко відповідати на запитання у складній грі - індійської версії «Хто хоче стати мільйонером» ?. Чи легко? Напевно ні. Адже кожне питання - це важка і жаліслива історія з його короткою, але насиченого життя. Насиченою зрадою, гіркої любов'ю, смертю близьких.

«Мільйонер з трущоб» - це історія про те, як потрібно вміти радіти життю, якою б вона не була; про те, як потрібно боротися до кінця, ніколи не здаватися, ніколи не втрачати надію, завжди прагнути до мети ...

Денні Бойл зняв фільм без зайвих наворотів, але з такою подачею, з такою енергією, що хоч починаєш вчитися чогось у головних героїв. Це кіно вчить глядачів життєвим цінностям, якими-б простими вони не були. Нетривіальний фільм на просторах усіх континентів, окрім Азії, з простою постановкою і потужною віддачею акторів, з гігантською енергетикою підірвав весь світ. Все геніальне - просто.

 

 

Дуже радують актори, будучи невідомі на світовій арені. Незважаючи на свою невідомість і відсутність гучного імені, зіграли вони дуже потужно, розкривши свій потенціал повною мірою. Дивовижний факт - діти, що знімалися в картині, живуть в справжніх нетрях. Це додало фільму більш реалістичну забарвлення. Можливо, дитячі спогади Джамаля Маліка були в картині в числі найбільш зворушливих, сентиментальних.

  Музика А. Р. Рахмана, супроводжуюча глядача протягом усього фільму, дуже точно регулює настрій того чи іншого моменту, будь то напружене переслідування або любовна ідилія. Ну а пісня «Jai Ho» стала відомою на весь світ завдяки цьому композитору і цьому фільму.

8 «Оскарів» і 4 «Золотих Глобуса» тільки підтверджують геніальність фільму і я вважаю, що «Мільйонер» отримав їх достойно. Дійсно, відмінний фільм. І може бути в майбутньому ця картина буде класикою свого жанру, якщо вже не стала.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго