Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Наша історія
----

Чи можемо ми кохати одну людину усе своє життя та сподіватися, що доля дасть нам шанс зустрітися у наступних наших життях?
Ця історія переносить нас через подорож вічного кохання між чоловікот та жінкою, які заприсяглися кохати один одного не лише у цьому житті, але й в усіх наступних.
Їхнє кохання настільки сильне, що сама доля хоче звести їх разом. Історія починається в 1960-у році у Бомбеї з Ґовіндою та Руксар та продовжується у теперішньому часі в 2012-у році з Радою та Крішем, а потім переноситься назад у часі в Пенджаб у 1910-й рік до Арадни та Джаведа. Чи зможуть Джавед та Арадна бути разом? Чи зрозуміє Руксар, що почуття Ґовінди до неї були справжніми? Чи зможе Кріш залагодити те непорозуміння яке виникло? Чи справжнє кохання переможе? Або ж доля піде своїм шляхом!

У фільмі розповідають про три любовних історіях. Між собою вони пов'язані лише однаковими особами героїв і ні чим більше. «Наша історія» - це фільм не про реінкарнації. У фільмі спочатку показують історію Говинда і Руксар в 1960 р Він - початківець музикант, вона - відома актриса. Між ними стоїть суспільне становище, любов найкращої подруги Руксар і непорозуміння. Виникає питання: як їм подолати це непорозуміння? Друга історія відбувається в наші дні (2012 р) в Лондоні, де несподівано зустрічаються Кріш і Радга. Вони провели разом лише один день і їм так добре було один з одним, що вони продовжили своє спілкування вже в соціальних мережах. Але раптом між ними встала колишня дівчина Кріша ... Сама остання історія переносить нас своєю атмосферою в Лахор 1910. Місто сповнений націоналістів, борців за незалежність і агресивних колонізаторів, і ось в таке лихоліття зустрілися бабій Джавед і батькова дочка Арадхна ...

  Завантажити файл: Teri-Meri-Kahaani-2012-DVDRip-AVC.x264.2012.Baibako.tv.torrent [16.68 Kb] (Завантажило: 8)

  Шахід Капур (давно він не чим не радував) посміхався своєю вбивчою посмішкою. Всіх його героїв ну просто не можливо не полюбити. Ну а Пріянка Чопра, у неї все завжди на вищому рівні. Перед виходом фільму багато писали про їх хімії, яка була в «негідниками». У «Наших з тобою історіях» вона теж є, просто їй не дали проявитися да такої міри, щоб і сліпий зміг відчути.

З пісень моєї улюбленої стала ще до виходу фільму «Humse Pyar Kar Le Tu» - дуже заводна, кліп навіває ностальгію: спогади про те, як я вперше дивилася відомий фільм «І в печалі, і в радості», в ній є пісня на весіллі з Каджол і Шахрукх Кхан. Щось у цих двох пісень є спільне і це мені дуже подобається.

 

 

З усіх історій, які нам показує фільм, жодна не викликала співпереживання і співчуття героям. Все сюжетні лінії розкриті скупо, багато урізали. Як послання глядачеві: «додумати самі!» Найбільше заінтригувала історія 1910, краще б Кунал Кохлі зняв по ній окремий фільм, а не зробив частиною «Наших з тобою історій».

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго