Українські футбольні команди
 
➤ Слід смерті
----

Плани бувалого гангстера Бена Арчера піти на відпочинок раптово зриваються, коли його дружина вирішує на деякий час дати притулок юній втікачці з Азії. Арчери не підозрюють, що Кім - дочка могутнього боса китайської тріади Сун Квана, на пошуки якої він кинув своїх головорізів. Виявивши її сліди в Америці, Сун Кван усуває всіх на своєму шляху, і хоча Кім і син Арчера рятуються, його дружина гине. Відтепер в житті Бена є єдина мета - нещадна помста ...

Бен Арчер кидав бурхливу і небезпечну роботу гангстера з радістю на серці. Йому було приємно усвідомлювати те, що всі дріб'язкові проблеми, бійки і суєта залишаться там, ... в минулому, «за бортом». Він йшов з бандитського середовища .... Він хотів жити в спокої. Бо вдома його чекали улюблені рідні люди; дружина і син. Бен бажав для них кращої долі, він намагався для них створити щастя .... Його планам не судилося збутися .... Їх здійсненню завадила одна маленька дівчинка, яка потрапила зовсім випадково в їх будинок. Вона знала щось страшне, вона бачила вбивцю .... Могутнього вбивцю, для якого ніяк не можна було залишати свідків. Його звали Сун Куан, і він був босом китайської мафії .... І він поставив собі мету: знайти дівчинку, а тих, які стоятимуть на його шляху - знищити.

Завантажити файл: Wake-of-death-2004-BDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [13.56 Kb] (Завантажило: 5)

Фільм «Пробудження смерті» розкриває вельми хвору і «кровоточить» тему. Дана картина показує нам проблему якоїсь безпорадності і несправедливості. Все злі сторони цієї кінострічки відображають багато пригоду та незворотні мінуси людського життя. Розбій, злочини, перестрілки. ... Викрадення, замовні вбивства, помста .... Негативні пункти творіння режисера-постановника Філіпа Мартинеза створюють у натовпу неповторні враження. Велика кількість думок проходять через нас; ми починаємо приймати начинку даного кіно по-іншому. Ми підтримуємо головного героя, нещадно засуджуємо хитрих і безжальних лиходіїв .... Хоча, так завжди при перегляді якогось бойовика .... Напевно, суть все ж у чомусь іншому. Може бути, в почуттях, а може бути, .... У якихось рішеннях і корисних репліках персонажів.

 

 

Інтенсивна сторона картини грає не настільки важливу роль. Звичайно, вибухи і яскраві спалахи зі стовбурів пістолетів або ж дробовиків вражає, але не більше. Через що у мене такі переконання? Не знаю. Але, у всякому разі, я не побачив позитивного заряду в таких стрільбах. Та й жорстокість теж якось неприємно ріже по очах. Мозок її відторгає.

  Жан-Клод Ван Дамм жваво і талановито зіграв свого героя. Він у нього вийшов відмінним. Образ бувалого гангстера приголомшує. А ті емоції, які переживає образ Ван Дамма, в вигляді злості, печалі, любові цілком реалістичні. Їм віриш. Решта артистів - Саймон Ян, Валері Тіан, Ліза Кінг - втілюють самих різних людей, і в кожного з них багато гріху і хороших вчинків.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго