Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Дівчина моїх кошмарів
----

Головний герой (Стіллер) довгий час зазнавав невдач на любовному фронті. Врешті-решт, не витримавши тиску оточення, він одружується з дівчиною, яку знає не дуже давно. Однак під час медового місяця виявляється, що ця красуня - психопатка, екстремалка і вередливе стерво. Саме тоді наляканий герой зустрічає справжню дівчину своєї мрії (Монаган).

У кожному жарті, як кажуть, доля правди, і «Дівчина моїх кошмарів» показує нам саме цю правду. Починається все, на перший погляд, цілком заїжджених - ситуація холостяка Енді настільки погана, що в день всіх закоханих він відправляється на весілля колишньої дівчини зі своїм же одним і, повертаючись додому, знайомиться з чарівною Лайлою, спробувавши допомогти їй в затриманні злодія, який вкрав у дівчини сумку. Побачення, швидко спалахнули почуття і, нарешті, така ж швидка і, в якійсь мірі, вимушена одруження. На перший погляд Лайла ідеальна, але під час медового місяця відкривається її справжнє обличчя.

Завантажити файл: The-Heartbreak-Kid-2007-2xUkr.AC3_5.1Eng-BDRip-HQCLUB-Hurtom.torrent [13.67 Kb] (Завантажило: 23)

І ось тут вже стає смішно і сумно. Адже, на самій-то справі, в наш час більшість шлюбів полягають саме так - люди просто не знають, на кому насправді одружуються / за кого виходять заміж і виходить, що, як тільки у людини на пальці з'являється кільце, він одразу ж міняється і далеко не в кращу сторону. А потім сидиш і з тугою думаєш, що отримав ти зовсім не те, що брав. Комедія комедією, але, з іншого боку, фільм просто кричить «Люди! Дивіться, з ким ви укладаєте шлюб! »

 

 

Це одна з найдостойніших американських комедій, яку обов'язково потрібно подивитися. Сюжет абсолютно не затягнутий, жарти дійсно смішні (що, по-моєму, рідкість в американських комедіях, побудованих, в основному, на гуморі нижче пояса), Бен Стіллер і Малин Акерман прекрасно впоралися зі своїми ролями (хоча, знову ж таки, Бен Стіллер завжди виправдовує очікування), порадували і другорядні герої. Весь фільм ярок, легкий і наповнений гумором - дві години пролітають непомітно і не доводиться видавлювати з себе натужні смішки як при перегляді більшості сучасних комедій. Порадувала і кінцівка, а в підсумку глядачам все подали досить розмито. Начебто і знаєш, що все закінчиться добре, але сумнів ще точить, але тут вже кожен додумает сам.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго