Українські футбольні команди
 
➤ Револьвер
----

Лас-Вегас. Джейк Грін - везучий азартний гравець. У нього багато грошей і навіть свій особистий бухгалтер - старший брат Біллі. Одного разу вночі Джейка, Біллі і їх третього брата Джо запрошують на приватну гру, де Джейк повинен програти якомусь Дороті Мача - місцевому кримінальному авторитету і власнику казино. Його всі бояться, тому він весь час виграє. Але Джейк у присутності кримінального боса не боїться: виграє все, що може, а додатково ще і ображає того, хто програв. Оскаженілий і прагнучий помсти Дороті «замовляє» Джейка кілеру. На захист невдалого гравця стають брати Аві і Зак, що давно чекають слушної нагоди покарати самого Дороті.

Фільм «Револьвер» зі складним сюжетом рясніє філософськими міркуваннями. При правильному розумінні основної ідеї можна встати на шлях до духовного пробудження, як би це дивно не звучало. Після декількох переглядів пробігають мурашки по всьому тілу від захвату і бажання переглянути, прояснити всю глибину ідеї цього геніального фільму!

Завантажити файл: Revolver-2005-Ukr.AC3_5.1Eng-BDRip-Hurtom-Powertracker.org-by-RG.avi.torrent [10.97 Kb] (Завантажило: 6)

Центральною фігурою фільму є Джейк Грін, який демонструє нам свій шлях через страх, біль і приниження до свободи від внутрішнього діалогу зі своїм его, містером Голдом. За сюжетом его містера Гріна змушує його повірити в те, що є суперники, і є жертви, змушує його вступити в боротьбу, в якій перемогти неможливо. Але завдяки урокам життя, в особі Зака і Аві, він розуміє що до чого.

Гай Річі оголив ситуацію, в якій ми знаходимося як і Джейк, змусивши замислитися і почати вживати активні дії для її вирішення. А гра акторів не залишає байдужим нікого, варто тільки подивитися на непохитне і умиротворений особа Джейка, коли Мака направив на нього свій пістолет.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго