Українські футбольні команди
 
➤ Зломники
----

Весела компанія «жартівників» займається тим, що роз'їжджає з міста в місто і тестує комп'ютерні системи безпеки на можливість «злому», і далеко не завжди — з дозволу власників цих систем.
Це справжні віртуози програмування, їх винахідливість в тому, як обдурити захист і викрасти інформацію, не знає кордонів.
Але справа набуває серйозний обороту, коли двоє урядових агентів починають шантажувати їх, щоб змусити брати участь в якихось таємних операціях.

План втечі» з Слаем і Шварцем. Ідея, дійсно, схожа. Хто знає, може бути, саме її, частково, запозичили сценаристи фільму з двома знаменитими пенсіонерами екшен - жанру. Сюжет оповідає про команду хлопців, які заробляють проникненням в банківські та інші системи безпеки. Так би мовити, перевірка на міцність. Склад стандартний. Є чарівний лідер, строгий мозок операцій, позбавлений зору геній, майстер прослушки і молодичка на підхваті. Вони, і виявляються, втягнуті в авантюру з викрадення особливого приборчика. Ця штучка, без перебільшень, здатна змінити хід подій на Землі. Принцип роботи - числові обчислення. В принципі, на цих нитках, сюжет і тримається. Він типовий, але гладкий, скажу я вам. При відсутності достатку бійок і вибухів, динаміка підтримується веселими погонями і проникненнями в «тил ворога». Гумор має місце бути. Правда, не так вже, його й багато. Проте, розвеселити глядача, цей продукт в силах. Та й, нудьгувати, начебто, не доводиться.

Балаканина має сенс, любовна лінія, взагалі, не виходить за рамки і не гальмує екранний процес. А актори, непогано відпрацьовують свої ролі. Не можу сказати, що гра на висоті, але і фільм, не для підкорення акторських вершин. Навіть, Роберт Редфорд, непоганий актор, тут, не сильно виділяється зі складу. Кожному, відведено належне місце і час в пригоді. Тому, кожен з акторів, і запам'ятовується.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго