Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Відвези мене додому
----

Мелодрама. Головний герой закінчив коледж, проте до цих пір не може знайти свою справу в житті. Його доля повинна круто змінитися під час однієї вечірки.

Знову раз-два. Мабуть американці вже геть вичерпали всі соки і алкоголь з комедій-вечірок. Ну годі вже чогось нового з них виловлювати, та й пити не з чого. Впринципі цей фільм хоч і теж відноситься до фільмів, які вже розжували сто раз, у нього є пара гідних уваги сцен.

Завантажити файл: Take-Me-Home-Tonight-2011-BDRip-Hurtom.avi.torrent [15.03 Kb] (Завантажило: 3)

Що глядач увидет в даній картині? Крім купи підлітків, з алкоголем в руках і пари красивих дівчат ... нічого. Фільм дуже багатий на наявність актрис, насамперед набирають популярність: Тереза Палмер, Люсі Панч, Мішель Трахтенберг. Думаю шанувальникам даних актрис, особливо Терези Палмер, фільм подивитися варто. Ну або хоча б накрайняк обійтися трейлером до фільму.

 

 

Якщо вірити достовірного джерела, фільм лежав на поличці у продюсерів (або ще десь) десь два роки, але його так і не вирішувалися знімати. Після цих слів я зрозумів, чому фільм в порівнянні з просто величезною кількістю комедій даного жанру, виглядає другосортним. От якби цей фільм вийшов два роки тому, можливо надуті зарубіжні критики, поставилися до фільму більш поблажливо. Втім мені самому фільм сподобався тільки місцями. Особливо посміхнувся сцена, з падінням стілажей. Ще особливий плюс фільму - добре підібраний зі смаком музика і полуромантіческая атмосфера, яка на час збивала потік вульгарних і недоречних жартів.

У фільмі немає нічого, що може відштовхнути любителя комедій даного рейтингу, але і на шалений потік жартів теж сподіватися не варто. Багато чого з того, що показано в цьому фільмі, вже десь було. І навіть десять відмінностей від інших комедій цього рівня знайти важкувато.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго