Українські футбольні команди
 
➤ Останній меч самурая
----

Середина 19 століття. Могутність сьогунів слабшає. Історія феодального лицарства Японії, так званих самураїв, підходить до завершення. Цей драматичний перелом більше всього стає відчутним на Кіото, де находиться гарнізон його захисників. Багатьом потрібно зробити вибір - перейти на бік повсталих або пожертвувати собою. Головний герой картини, Каньітіро - самурай останнього призову Есімур, переходить на службу до Сеґуну, військовому правителю Японії, покинувши власний клан. За законом честі самураїв - воїн вірний своєму володарю до кінця. Але у Каньітіро складаються такі життєві обставини, які змушують вчинити інакше.

Фільм поставлений за романом Дзіро Асади, написаному в 2000 році. (Треба сказати, що до цього також мала успіх ще одна екранізація цього автора - «Колійник» (або «Залізничник»).

Завантажити файл: Mibu-gishi-den-2003-2xUkrJap-sub.Eng-BDRip-AVC-Hurtom-MediaClub.mkv.torrent [10.96 Kb] (Завантажило: 6)

Дія фільму відбувається у другій половині 19-го століття, коли в країні були межусобние чвари. Проти імператора Мейдзі виступили деякі феодальні клани, які об'єдналися в Північний союз, від якого надалі відколовся клан Акіта. Одне з головних місць серед бунтівного сьогунату займав клан НАНБ ...

 

 

У фільмі не так багато бойових сцен, які зазвичай у великій достатку присутні в стрічках на дану тему, а більше показані моральні сумніви самураїв, на чиєму боці виступити. З одного боку зрадити свого сьогуна, це все одно, що збезчестити своє ім'я, (та ще втратити непогане грошове утримання), а з іншого боку йти проти Імператорських військ.

Йодзіро Такита (який і надалі продовжить звертатися до історичних тем), чудово передав атмосферу і колорит Японії епохи Мейдзі. В цілому фільм виглядає рівно. На мою думку, тільки одна занадто натуралістична сцена, яка викликає скоріше сміх - зайва в цьому красивому фільмі.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго