Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Історія лицаря
----

Він не підкорявся жодному правилу, бо був створений для того, щоб їх порушувати. Після загибелі свого пана слуга Вільям вирішується на відчайдушну авантюру. Юнакові вдається змінити свій родовід і, привласнив собі зброю минулого господаря, постати перед публікою молодим і родовитих лицарем Ульріхом фон Ліхтенштейном. Тепер в новій якості йому належить доводити своє благородне походження на лицарських турнірах списом і мечем. Відвага і рішучість сера Вільяма загартувалася в незліченних сутичках. Але як до останнього випробування палкому серцю великого самозванця послана пристрасна любов, якій під силу вибити із сідла найбезстрашнішого воїна ..

Творці фільму зовсім не збиралися робити серйозне історичне кіно: вже в першій сцені режисер і сценарист Брайан Хелгеленд змусив глядачів средневікогого турніру виспівувати пісню групи Queen «We Will Rock You», як би демонструючи публіці, що все що відбувається - понарошку. Далі - більше. «Середньовічний» репертуар Thin Lizzy і Девіда Боуї. А завершила цей лицарський капусник знову-таки композиція Queen.

Це не історичне кіно, а чарівна казка

Завантажити файл: Knights-tale-2001-Ukr-BDRip-Torrents.Net.UA-.avi.torrent [7.74 Kb] (Завантажило: 14)

Це казка, де є і прекрасна принцеса, і підступний лиходій, «Принц на білому коні», долає серце молодої красуні своїми подвигами і вчинками. Несерйозний, повний гумору і романтики фільм, після таких викрутасів здається зовсім вже неправдоподібним. Але якимось чином це навіть полегшує занурення в атмосферу того часу.

 

 

Незважаючи на тематику і на всю свою легкість, фільм несе всі глибоких сенс, а саме - людина здатна на все, варто тільки захотіти. І для того щоб мрії збувалися, не треба сидіти склавши руки. У головного героя була ціла команда підтримки, вірні друзі: такі колоритні особистості! Кожен герой у фільмі індивідуальний і по-своєму унікальний. Гра таких чудових акторів як Хіт Леджер, Руфус Сьюелл, Шаннін Соссамон, Пол Беттані робить кіно ще більш привабливим для перегляду!

Брайан Хелджленд пропонує нам не звичайну історію про піднесених почуттях у середньовічному антуражі, а безкомпромісний стрілялки, укладений в сталеві лицарські обладунки.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго