Українські футбольні команди
 
➤ Ті, що сплять
----

У шістдесяті роки Нью-Йоркський квартал «пекельна кухня» був місцем, де правили священики й мафіозі, безвинність і жорстокість. Тут зростали четверо друзів, безтурботне дитинство яких було перервано витівкою, яка обернулася страшним лихом, що штовхнуло їх у дорослий світ насильства й підлості. Минуло півтора десятиріччя, але жахливі спогади про минуле усе ще живі, і тепер уроки, засвоєні в «пекельній кухні», допоможуть їм звести рахунки з долею, що обійшлася з ними настільки суворо...

По перших хвилинах вже видно, що творіння Баррі Левінсона відрізняється особливою якістю, властивим фільмам високого рангу. Що більше радує, так це те, що і сама оповідь вкрай цікаво і зачіпає дуже важливі моральні теми для людини. Що важливіше: помста чи правосуддя? Чи потрібно судити за факт вбивства, якщо воно було наслідком жахливого насильства по відношенню до вбивць? Як ми знаємо, деякі злочини мають свій термін давності, але помста - ніколи.

Завантажити файл: Sleepers-1996-3hUkr-Eng-BDRip-AVC-Hurtom.torrent [12.54 Kb] (Завантажило: 5)

Четверо хлопчиків по нещасному випадку потрапляють в колонію для неповнолітніх, де піддаються побиттю, сексуальному насильству і просто вкрай жорстокому поводженню до дітей з боку наглядачів. Хлопчики вирішують залишити спогади при собі, але пізніше доводиться знову згадати всі жахи колонії. Двоє з них зустрічають одного з наглядачів через 13 років в барі і на очах у кількох людей вбивають його. З цього моменту і починається вся історія. Довга дружба і солідарність вже дорослих чоловіків призводить до того, що двоє інших вирішують допомогти старим друзям.

Фільм дещо нагадує сюжет іншого кіно, під назвою «Час убивати», де чоловіка судили за те, що він на очах у багатьох людей вбиває ґвалтівників своєї маленької дочки. Дуже схожа дилема: що важливіше, помста чи правосуддя, т. Е. Закон? Там все вирішується на користь турботливого батька. Тут же все проходить схожим чином. Як ми бачимо, режисери дають однозначну відповідь на поставлене запитання: особиста помста і людська справедливість важливіше закону. Що ж, моя думка цілком схоже з їх.

З технічного боку можна сказати, що фільм дивитися вкрай цікаво, все зроблено на вищому рівні: від гри акторів до операторської роботи. Не буду тут перераховувати акторів окремо: і так зрозуміло, що це дійсно майстри своєї справи. Для мене дуже дивно, чому даний фільм не настільки популярний, адже мені він навіть чимось нагадав «Втеча з Шоушенка»

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго