Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Нічого не бачу, нічого не чую
----

Фільм про своєрідну дружбу двох американців-чорного і білого. Уоллас "Воллі" Кару - сліпий, а Дейв Лайонс - абсолютно глухий. Одного разу вони знайомляться, і стають нерозлучні, прекрасно доповнюючи один одного. Ставши свідками вбивства, їм доводиться ховатися і від злочинців і від поліцейських.

Чесно кажучи, корисно такі фільми показувати людям, які вважають себе геніями синематографа, а вже тим більше комедійного жанру.

Завантажити файл: See-No-Evil-Hear-No-Evil-1989.torrent [16.56 Kb] (Завантажило: 12)

Ідеальна суміш сатири, висміювання дурних поліцейських, безглуздих ситуацій, в які потрапляють герої, трохи вульгарності і величезна частка неймовірною «хімії» відносини двох головних героїв. Прайор і Уайлдер так органічно виглядають поруч один з одним, що при перегляді створюється стійке відчуття, що ця парочка завжди була разом. А вони дійсно давно разом працювали - знялися у двох фільмах, потім (після виходу цього) ще в одному, а потім ще й сценарій написали. Ця парочка так ідеально доповнює один одного, що здається цілком логічним, що вони зрештою зустрілися і відразу ж знайшли спільну мову, стали довіряти один одному і знайшли один в одному великих друзів.

 

 

Дивно, але фільм вийшов настільки добрим і милим, що навіть і думки не виникає про те, ніби творці яким би то не було чином хотіли посміятися над сліпими або глухими. Навпаки, переймаєшся до героїв такою симпатією і співпереживаєш їм на всьому протязі їх незвичайного пригоди. Сюжет дуже простий, але в даному випадку важливо не те, про що історія, а як вона розказана.

Звичайно, у фільмі ще присутній чарівна Джоан Северанс з котячим розрізом очей і обоянієм. І молодий Кевін Спейсі, в чиїх очах чортики танцюють досі, приковуючи до себе всю увагу глядачів.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго