Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Пригоди рабина Якова
----

Віктор Датель - типовий шовініст, в якого існує чіткий поділ світу на "своїх і чужих", французів та всіх інших. Він достатньо багата людина, що дозволяє йому мати власного водія - єврея Соломона, який дуже відповідально відноситься до своєї роботи. Але одного разу Датель і Соломон попадають в аварію. І ось тут Соломон відмовляється допомагати Дателю, мотивучи це тим, що починається священий шабат. Віктор Датель звільняє свого водія і вирішує шукати допомогу самостійно...

Великий Луї де Фюнес, незрівнянний майстер жанру в комедії від творця «Роззява»!

Які ще слова потрібні, щоб описати цей фільм? Та більше, мабуть, ніяких. Першим пропозицією все сказано. Все, що зазвичай може отримати глядач від цього забійного дета (Фюнес і Урі), він з лишком отримає і від цього фільму.

Завантажити файл: Les.Aventures.de.Rabbi.Jacob.1973.Fr-Ita.vo.satkurfr.AC3.5.1.BDRip.UA.torrent [18.68 Kb] (Завантажило: 15)

Навіть не віриться іноді, що цей метушливий чоловічок, який бадьоро скаче, бігає, мутузить ворогів і друзів, будує запаморочливі пики і веселить всіх навколо - уже немолодий і хворий чоловік ...

 

 

Так, в це просто неможливо повірити! І тим не менше ми сміємося, сміємося без зупинки, тому що він професіонал екстра-класу, однією особою здатний довести до тваринного сміху. Але найголовніше у фільмі, природно, крім Луї де Фюнеса, це метушня - все мчить в шаленому темпі - гангстери, поліція, євреї, араби, революціонери, дружини і чоловіки, рабини та їх замінники, все це обертається в незрівнянному мигтять круговороті, приправленому завзятою музичною темою Володимира Косма, все це бігає, кричить, і невпинно веселить нас французьким гумором, якій далека сучасна американська політкоректність, що здорово, тому що дозволяє Де Фюнесу жартувати і над євреями, і над французами, і над арабами. А єврейський танець Луї де Фюнеса - просто якийсь шедевр! Кращий епізод фільму! Говорити більше нічого, це класика, і це треба бачити!

Може бути, фільм і слабкіше «Фантомаса» і «Оскара», зроблений в кращих традиціях французької комедії, тому його можуть подивитися як літні люди (з ностальгії). так і молодь (як історію), а всі разом подивляться просто класну комедію!

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго