Рінгтони на телефон для українського патріота
 
----

Компанія друзів-тінейджерів - Єва, Джим, Емілі і Мо - знайомиться в чаті з Вільямом - харизматичним юнаком, який миттєво їх зачаровує. Для Вільяма, однак, нові друзі - привід затіяти гру в кішки-мишки. Прикинувшись, що хоче допомогти Джиму відмовитися від антидепресантів, він штовхає його на самогубство.

Взагалі про що цей фільм? За примітивним поділом бляклого реального світу і пашить буйством фарб віртуального ховається воістину геніальна думка - людина, яка в мережі твій самий добрий друг і за сумісництвом особистий психолог насправді божевільний психопат. Очевидність даного контексту фільму залишає за бортом будь пошуки «арт-хаусних смислів» і страшних моментів. «Чат» хоч і відносять за інерцією до жанру жахи, скоріше є молодіжної драмою а-ля молокососи skins освоюють віртуальний простір.

Завантажити файл: Chatroom-2010-BDRip-UKR-Hurtom.avi.torrent [14.98 Kb] (Завантажило: 3)

Навіть одна мавпа з них опинилася в чаті, до речі. Раніше вона була екстравагантною Кейсі, а сьогодні вже закомплексована трубачка, бунтующая проти батьків. Не менш замкнутий автентичний парниша, який повідає трагичную до сліз історію зі свого дитинства про тата, зоопарк і пінгвінів. Третій «зачаття» це афро-американець відчуває наінежнейшіе почуття до маленької сестрички свого друга. Завершують список учасників чату «Підлітків з Челсі!» Красуня Єва і Вільям. Останній знаком по вельми вдалому і забавному хоррору «Зомбіленд».

Говорити щось про них було б кошунством, тому що тільки вони і задають атмосферу фільму. Їх страждання, подолання комплексів, виживання зрештою - складають основу фільму. І ніякої тобі містики або саспенсу.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго