Українські футбольні команди
 
➤ Вісім міліметрів
----

Світло кінопроектора здатне проникати в самі найтемніші кутки людської душі. На плівці, яка потрапила в руки приватного детектива, зафіксована сцена звірячого вбивства молодої жінки. Він отримує завдання встановити особу потерпілої і вияснити чи насправді був скоєний злочин. У стрімкому мерехтінні страшних кадрів, головний герой безуспішно намагається розрізнити обличчя режисера плівки. Попри свої бажання, детектив стає частиною жорстокого сценарію, в якому йому відведена роль жертви. У вісьмох міліметрах від небезпеки будь-який необережний крок може виявитися фатальним.

Сюжет фільму «8 міліметрів» писав Ендрю Кевін Уокер, автор сценарію до фільму «Сім». Так що не варто навіть говорити, що сюжет і в цьому трилері вкрай інтригує і дуже насичений подіями. Набираючи обертів з самого початку, він не відпустить вас до самого фіналу. Сюжет досить жорстокий і похмурий, але тим він і манить до себе. Прекрасною атмосферою темних закутків великого міста. У фільмі досить багато насильства і жорстокості, але це не виглядає чимось вульгарним і не виглядає, ніби режисер психопат. Навпаки, все це виглядає дуже професійно. Навіть більше того. Це частина атмосфери фільму. Без насильства кіно б абсолютно не дивився. До того ж воно не на межі фолу, так що дивитися можна. Ніяких кишков в кадрі немає і в помині. А кінець так і зовсім дійсно шокує.

Завантажити файл: 8MM-1999-Ukr-Eng-HDTVRip-Hurtom.torrent [10.55 Kb] (Завантажило: 5)

Зрозуміло, наймогутнішого сюжетом найпотужніших акторів. Головну роль шикарно виконав Ніколас Кейдж. Це одна з його найкращих і вже точно одна з найбільш «Не блокбастерного» його ролей. Він виклався тут на повну. Протягом усього фільму ви будете спостерігати, як змінюється особистість героя Ніколаса Кейджа в процесі гонитви за вбивцею. І Кейдж це відмінно відобразив на екрані. Приємно також бачити Хоакіна Фенікса в незвичайному амплуа, ну, і Джеймс Гандольфіні.

Як пізніше покаже час, Джоель Шумахер дійсно дуже талановитий і може знімати якісне кіно. Але в цьому фільмі вже є цей самий його талант. Дуже якісна режіссерккая робота, яку режисер може записувати собі в актив. Це ж треба було так зняти, щоб начебто нічого страшного не означити, але тобі самому реально моторошно від коїться на екрані. Дуже опрацьована стилістика.

 

 

8 міліметрів - дуже якісний детективний трилер, який можна переглядати, скільки хочеш, ніколи не набридне!

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго