Рінгтони на телефон для українського патріота
 
----

Дія відбувається в майбутньому, у 2057 році, — коли люди практично перестануть спілкуватися між собою, повністю поклавши цю функцію на плечі роботів-замінників. Вони сильніші, молодші, привабливіші за своїх власників, і навіть можуть бути іншої статі. Але з'являється терорист, який починає знищувати ідеальних андроїдів. Поліцейський Том Грір прагне дізнатись, які причини штовхають зловмисника на жахливі вчинки, позбавляючи людей їхніх маріонеток, технічно і фізично досконалих.Дія відбувається в майбутньому, у 2057 році, — коли люди практично перестануть спілкуватися між собою, повністю поклавши цю функцію на плечі роботів-замінників. Вони сильніші, молодші, привабливіші за своїх власників, і навіть можуть бути іншої статі. Але з'являється терорист, який починає знищувати ідеальних андроїдів. Поліцейський Том Грір прагне дізнатись, які причини штовхають зловмисника на жахливі вчинки, позбавляючи людей їхніх маріонеток, технічно і фізично досконалих.

Страх нового поглинає нас. Уже первісний воїн проклинав шамана, який винайшов лук і стріли, думаючи, що демони покарають їх за таке влучне зброю. А страх перед роботами мучить нас вже майже 100 років. Ми боїмося зникнути, бо наші пилососи і комп'ютери вб'ють нас. І варіацій на цю тему - тьма тьмуща!

Завантажити файл: Surrogates-2009-BDRip-AVC-Ukr-Eng-Hurtom.torrent [10.7 Kb] (Завантажило: 6)

А ось і Мостоу, який зіпсував нам Термінатора. Він знову намагається пограти на темі «Голий чоловік на голій землі краще, ніж Шелезяка». Краще, Джонатан, краще! А несмаженої напівгнилу м'ясо краще, ніж чистенький стейк в кафешці Барселони. А казки старого ідіота біля багаття краще, ніж кінофільм, показаний в 3D. Геть прогрес! Біда в тому, що режисер не дуже-то вірить в те, що знімає.

 

 

Ось чому фільм не вийшов. І Брюсік (він, як завжди - хороший), і решта з серйозними обличчями грають в те, в що не вірять. Робота перетворилася на рутину, я там не потрібен і можу спокійно керувати Суром, лежачи на дивані. Якщо це не прогрес, то що тоді таке прогрес? І проте, фільм вийшов в міру стильним, в міру сумним, в міру політкоректним.

... Кіно - символ наших страхів ...

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго