Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Провінціали
----

Ледачому життю у передмісті, де вирішив відпочити наш герой Рей Пітерсон, прийшов кінець! Рей наївно хотів розслабитися тиждень, флегматично побродити в піжамі і почитати газети. Але не судилося: відпочинок перетворюється на безперервний кошмар! У сусідньому будинку поселилися дивні люди на прізвище Клопек, які ні з ким не спілкуються і ніколи не сплять! Ночами з їхнього підвалу чуються дивні звуки! У передмісті, де кожен знає всі таємниці іншого, ці явища видаються неймовірними! Ну, а після того, як в один прекрасний день зникає місцевий старий Волтер, троє сусідів вирішують, що це справа рук родини Клопек! Озброївшись рушницями, потужними біноклями і лопатами, вони вирушають до зловісного будинку для «прояснення» ситуації. На них чекає воістину шокуюче відкриття!

Чорна комедія Джо Данте «Передмістя» з Томом Хенксом у головній ролі не стала культовим шедевром свого часу, а зараз цей дуже дотепний фільм практично забутий. Але дана картина все ще здатна дати фору багатьом сучасним комедіям і по частині гумору (а в «Передмістя» Ви не знайдете жодного туалетного гумору), і за сюжетною складової (історія про дивні сусідах, які оселилися в звичайному американському передмісті і змінили життя їх мешканців, розказана вкрай захоплююче і забавно).

У фільмі всі актори зіграли неймовірно добре. Том Хенкс, Рик Дукомман, Брюс Дерн, Генрі Гібсон і Керрі Фішер створили дійсно незабутніх персонажів, типажів, в яких можна дізнатися і самих себе при перегляді.

Завантажити файл: the__burbs__1989__bdrip__ukr___hurtom__by_patriot2305.avi_117.torrent [15.04 Kb] (Завантажило: 8)

Музику до стрічки написав великий Джеррі Голдсміт, наповнивши картину в певні моменти моторошної, але при цьому забавною атмосферою. До того ж, «Передмістя» не можна назвати чисто розважальним фільмом. Стрічка під розважальної оболонкою торкнулася теми ксенофобії в сучасному суспільстві, а тому актуальна і понині.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго