Українські футбольні команди
 
➤ Скажені перегони
----

Це історія про юне лоша зебри, яке одного разу опинилося посеред дороги в грозу, саме. Воно випало з фургона бродячого цирку, та було підібране фермером і взяте до стайні на потіху дочки. Страйпс, так назвали лоша, рано залишився без батьків. Всі роки він був упевнений, що він - скаковий кінь.

За допомогою дочки фермера, яка мріяла стати жокеєм, Страйпс долає невпевненість у собі і здійснює свою мрію. І ось одного разу треноване чистокровне лоша зебри вийде-таки на змагання - престижні перегони, що проводяться в штаті Кентуккі.

В сюжет «скачок» лягла доля маленького лошати зебри, якого поселив у себе на невеликій фермі Брюс Грінвунд. Його дочка Хайден красива, добра і розумна дівчинка дуже полюбила жеребця і дала йому ім'я Страйпс. Страйпс мріє брати участь у скачках, він відмінний бігун, розумний жеребець і т. Д., Але заважає йому в цьому тільки одно- чи допустять його до стрибок, адже все-таки він зебра, а не кінь ... Але за допомогою своїх вірних друзів і господарів, йому вдається подолати всі труднощі і пробитися до шалених стрибків, зайнявши там до речі перше місце! Він отримує повагу в колі своїх друзів і заздрість серед ненависників коней, який намагалися йому завадити у пробігу.

Завантажити файл: Racing-Stripes-2005-ukr.Ukraina_11_eng_AC3_5.1_sub-Ukr-DVDRip-Hurtom-by-urij546724.torrent [12.28 Kb] (Завантажило: 11)

Загалом «Великі перегони» відмінний, легкий і сімейний фільм. Хоч він і йде практично дві години, час пролетів непомітно. Гумор у фільмі дійсно, смішний, не пішла. Тут присутні багато смішних і цікавих персонажів, таких як: божевільний пелікан, старенький і мудрий поні, парочка співаючих мух ... Хоч фільм і розрахований для підлітків, його полюблять так само і дорослі. Музика теж, дуже хороша і звучить в тему. Буде добре, якщо в майбутньому вийде сіквел до «великого стрибка».

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго