Українські футбольні команди
 
➤ Страсті Христові
----

Спроба детально відтворити останнюі 24 години земного життя Ісуса Христа. Дія починається в саду Гефсиманському, куди Ісус прийшов помолитися після таємної вечері. Ісус чинить опір спокусам, яким піддає його сатана. Зраджений Іудою Іськаріотом, Ісус арештований. Його приводять назад до Єрусалиму, де керівники фарисеїв звинувачують його в богохульстві, і суд над ним завершується смертельним вироком.
Ісуса приводять до прокуратора Іудеї Пилата, який вислуховує звинувачення, висунуті фарисеями. Зрозумівши, що мова йде про політичний конфлікт, Пилат передає справу цареві Іроду. Ірод посилає Ісуса назад до Пилата, і той пропонує натовпу зробити вибір між Ісусом і розбійником Варравою. Натовп вибирає: свободу - Варраві і смерть Ісусові. Ісуса передають римським солдатам і піддають биттю. Спотвореного до невпізнання його знову приводять до Пилата, який показує його натовпу, немов кажучи: «Хіба цього недостатньо?» Натовпу недостатньо. Пилат умиває руки і наказує зробити так, як бажає натовп. Ісусові дають хрест і наказують пронести його по вулицях Єрусалиму до самої Голгофи. На Голгофі Ісуса розпинають, і він проходить через останню спокусу: страх, що Отець його покинув . Він долає цей страх, дивиться на свою матір Марію і вимовляє слова, які може зрозуміти до кінця тільки вона: «Відбулося».

Якщо говорити чисто про цей фільм, то це найбільш точне відображення тих страждань, яких зазнав Ісус Христос !!!

Він Помер за наші гріхи - це відповідь для когось, хто в коментарях написав: «Навіщо така жертва?»

Завантажити файл: Strasti-Hrystovi.avi.torrent [15.99 Kb] (Завантажило: 11)

А Бог наділив Його на страждання, для того, щоб врятувати нас, бо жодна людина не може врятуватися своєю праведністю. Тому як ягнят приносили євреї в жертву, але цього було недостатньо, так і Христос був принесений за нас в жертву, як досконалий !!! І через Нього ми можемо прийняти порятунок.

 

 

Фільм сильний, але важко дивитися на всі ці страждання і розуміти, що на місці Христа повинні були бути ми і страждати в пеклі. Через це мені не хочеться дивитися вдруге, але раз в житті подивитися точно треба, щоб розуміти яку жертву за нас Бог приніс (А Ісус страждав на багато більше, ніж навіть показано у фільмі, а про те, що в концтаборах страждали поболее ... може бути, але у них не було вибору, а у Христа був ... - в цьому то і різниця, що Він помер навіть за тих, хто Його проклинав ...)

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго