Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Стерви
----

Коді, як і три її подружки, - звичайна повія при салуні. Принижень вони терплять набагато більше, ніж заробляють. І одного разу, не витримавши чергової «грубості» від клієнта, Коді вбиває його. За законами штату її чекає шибениця.

Страх перед смертю і ненависть до свого життя змушують Коді і її подружок втікати. Для того щоб вижити, вони повинні з дівчат легкої поведінки перетворитися на жінок, які зможуть постояти за себе...

На перший погляд історія проста. Чотири молодих жінки, рядові трудівниці салуну, живуть своїм непростим, але по-своєму упорядкованій життям. Але одного разу це життя закінчується. Клієнт - якийсь полковник - б'є одну з них на очах у подруги. Та, як істинна жителька Дикого Заходу, хапається за пістолет.

Завантажити файл: Bad-girls-1994-ukr.TET_eng_AC3_5.1-sub-ukreng-BDRip-Hurtom-by-urij546724.torrent [11.74 Kb] (Завантажило: 15)

Ефектний постріл від стегна - і ось бездиханний полковник валиться на підлогу, а дівчину волочать на шибеницю в супроводі проповіді про безсоромних «вавилонських блудниць» (петля накинута на вивіску з написом: «Ласкаво просимо в Еко-сіті, найгостинніший місто на Заході») .

Але справжні подруги - вони і в салуне подруги, тому, покидавши в повозку нехитрі пожитки, три дівчини збігають з ненависного містечка, а з ними прямо з петлі біжить і новоявлена злочинниця. Слідом за утікачку спрямовуються два пінкертонца, а попереду їх чекають цинічні бандити, нетямущі шерифи, добрий фермер і прекраснодушний месник.

Так, в перестрілках і погонях, в суперечках і порятунок один одного від тюрми і суми, дівчата і вступають у самостійне життя. Треба сказати, мир Дикого Заходу - жорстоке місце, і виживають тут в прямому сенсі найсильніші - точніше, найвлучніші. А жінці, у якої немає майже ніяких прав, потрібно бути сильною подвійно.

Показовий епізод, коли одна з дівчат приходить до адвоката дізнатися, чи може вона претендувати на земельну ділянку, який був куплений її покійним чоловіком. Відповідь невтішний: з чоловіком - отримаєте землю хоч завтра, а самотня жінка претендувати на землю не може. Такий закон.

 

 

«Я нічого не коштувала, будучи незаміжньою; тепер, коли мій чоловік помер, я нічого не стою, як вдова ... А адже, коли я була повією, за мене давали непогані гроші », - з гіркотою вимовляє героїня і повертається на ранчо, де її товаришки заряджають рушниці для чергової сутички з жорстоким світом чоловіків.

Фільм знятий в характерних для вестерна відтінках жовто-коричневого, з картинними лиходіями, з капелюхами, які закривають півобличчя, з вихоплюванням пістолета на швидкість та іншими ознаками жанру.

Але при цьому фільм дуже жіночий, навіть, можна сказати, феміністичний. Адже будь-яка боротьба жінок за власну незалежність і в колишні часи, та часом і зараз, чоловіками сприймається як бунт і - чого гріха таїти - нечувану нахабність.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго