Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Вакансія на жертву
----

Опинившись в скрутному положенні у відрізаному від всього світу мотелі, щойно одружені додатково до решти неприємностей виявляють приховані камери в своєму номері. Вони не встигають вибратися і розуміють, що стали новими жертвами - маріонетками в чиємусь жорстоко задуманому реаліті-шоу.

«Вакансія на жертву» - американський, жорсткий трилер 2007 року. Кіно вийшло напружене, цікаве, воно весь час тримає в тривозі і заціпенінні. Мені фільм сподобався. Цей трилер виправдав свої очікування, і був вельми хвилюючим, тримаючи глядача в неспокої і на нервах. Його історія похмура і льодова душу своїм жахом.

Завантажити файл: Vacancy-2007-Ukr.AC3_5.1Eng-BDRip-HQ-VIDEO-Hurtom.torrent [19.04 Kb] (Завантажило: 9)

Ми бачимо молоду пару, у яких зламалася машина, і вони дійшли про одного готелю. Знявши кімнату і дивлячись садистські касети з відео, вони зрозуміли, що все, що було на касетах, відбувалося саме в цій кімнаті: вбивства, знущання. Герої починають панікувати, але витончені, божевільні вбивці не дають себе довго чекати. Ми бачимо лякаючу, тривожну історію, в якій молодій парі доведеться пережити саму моторошну ніч у своєму житті ...

 

 

Відразу хочеться зауважити, що дует у трилера приємний. Кейт Бекінсейл і Люк Вілсон обидва два цікавих актора, у яких гідна кар'єра за плечима. Кейт мені подобається давно. Вона жива і справжня, і грає завжди чисто і чітко. Симпатична зовнішність і відмінні акторські дані зробили з неї зірку великого кіно. Люк американський актор, який вельми працьовитий і береться за будь-які ролі. Він завжди такий позитивний і якийсь надійний. Разом обидва ці актора створили відмінну атмосферу у фільмі, і за їх героїв дуже переживаєш. Зараз складно налякати або здивувати сучасного глядача новим, гостросюжетний трилер. Глядач уже бачив все. Але цей трилер мені запам'ятався. Його треба дивитися вночі, створивши атмосферу відповідну, і буде реально моторошно і тривожно.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!