Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Діти в порядку
----

Комедія про божевільну каліфорнійську сімейку, в якій, — дві "матусі" Нік і Джулс ростять двох дітей-підлітків, що з'явилися на світ шляхом штучного запліднення. П'ятнадцятирічний Лейзер прохає старшу сестру Йоні, якій тільки що виповнилося вісімнадцять, допомогти йому відшукати їх біологічного батька. Хлопчикові дуже не вистачає справжнього чоловічого спілкування. І Йоні обіцяє допомогти братові. В результаті несподівано знайдений батько вирішує позалицятися до однієї з "матусь", і знайомство діток з батьками, та і знайомство самих батьків, обертається чергою безглуздих, смішних, а інколи і сумних ситуацій.

Перед нами, нехай і багатофігурна, але мелодрама про традиційний у своїй суті сімейному конфлікті - коли чоловік зрадив дружині і потім намагається знайти зворотний шлях в сім'ю.

Це дуже сильно відсилає нас до іншого оскарівського фавориту - «Горбатої гори», теж фільмі про нетрадиційну любові, яка на перевірку виявляється цілком собі традиційної і навіть більш міцною, ніж природний союз. Загалом-то про це і фільм. Яка різниця, з ким пара, якщо навіть проблеми в неї настільки схожі на проблеми звичайної сім'ї? Хіба що колориту і небанальних жартів дещо більше. Ну наприклад, тривога за орієнтацію сина ... Радості у матусь з приводу її нетрадиційності не виникає ... Хіба що хеппі-енд трохи змазаним - мужика жалко! А загалом, цілком миле вийшло кіно. Якщо Ви ставитеся до геїв в принципі без всякого негативного «ентузіазму», то фільм може і сподобатися.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго