Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Замикаючи коло
----

Друга Світова Війна, Ірландія, 1943 р. Смертельно поранений американський пілот просить місцевого хлопця повернути обручку його дівчині в США. 50 років по тому, раптово виявивши кільце, зовсім сторонній юнак, дізнавшись його історію, починає пошуки нареченої загиблого пілота.

«Замикаючи коло» - мелодрама з присмаком драми 2007 року, яка вийшла цікавою і зворушливою історією кохання, що проходить багато і багато десятиліть. Мені фільм сподобався і добре запам'ятався. Він дійсно зворушливий і знятий гідно з красивими зйомками і сильними, емоційними моментами.

Завантажити файл: Closing-the-Ring-2007-Ukr-DVDRip-Hurtom.avi.torrent [18.43 Kb] (Завантажило: 25)

Ми бачимо історію кохання, на яку темною плямою лягла Друга Світова Війна. Одного разу під час війни в Ірландії смертельно поранений американський пілот просить одного хлопця повернути обручку його дівчині в США, і через багато років кільце знаходить стороння людина і вирішується знайти дівчину загиблого пілота ...

 

 

Ця історія непроста, і вона зачіпає багатьох героїв. У всіх своя правда, і кожного можна зрозуміти. Фільм набагато глибше, ніж здається на перший погляд. Режисер Річард Аттенборо зняв душевну історію і зібрав чудовий акторський склад. Володарка премії Оскар за кращу жіночу роль Ширлі Маклейн чудова, американська актриса. Я дивився з нею дуже багато фільмів, і можу з упевненістю сказати, що вона талановита актриса. У цьому фільмі в головній ролі її було приємно побачити. Зірку фільмів «Крик» канадську актрису Нів Кемпбелл я люблю давно, тому охоче дивлюся фільми з її участю. Вона теж відмінна актриса і навіть другорядну роль може зробити помітною. Піт Постлетуейт найсильніший актор, тому немає сенсу його хвалити, все це і так знають. Що стосується Міши Бартон, я полюбив її після фільму «Лугові собачки», і теж завжди радий її бачити в нових фільмах. У даній мелодрамі Бартон грала відмінно, і вони з Ширлі Маклейн здорово зобразив одну жінку в молодості і старості.

«Closing the Ring» - кіно про любов, яку зберігали глибоко-глибоко в серці багато років, історія про фатальну долю і ще одне втручання Війни в людські, поламані долі.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго