Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Смертельний список
----

Одного разу ввечері бізнесмен Аллан Кемпбелл, пригнічений низкою проблем, які на нього навалились, знайомиться з таємничим незнайомцем Джонасом Арбор. Джонас представив себе як професійний найманець і пропонує Аллану вбити п'ятьох - на його вибір і абсолютно безкоштовно. Потрактувавши пропозицію як невдалий жарт, Аллан складає список жертв. Але вже наступного дня ті, що потрапили в нещасливий перелік починають по черзі гинути ... Аллан, якого переслідує поліція і мучить почуття провини, кидається наввипередки з часом, щоб перешкодити вбивці - адже за помсту завжди доводиться розплачуватися.

Сама задумка фільму непогана і втілення її в життя теж, але все одно чого то в цьому фільмі не вистачає. Можливо емоційності та динаміки у цих заходах. Хоча і ці два компоненти у фільмі теж присутні, правда в невеликих кількостях. І перші півгодини фільму видалися досить непоганими і навіть, можна сказати цікавими, але от подальша дія у фільмі було чимось знайомим і дивитися фільм вже було не так цікаво. І ось уже після перегляду виникає відчуття, що цей бойовик не відрізняється від інших представників подібного жанру.

Завантажити файл: The-Hit-List-2011-BDRip-UKR_ENG-Hurtom-by-patriot2305.torrent [15.25 Kb] (Завантажило: 28)

Що можна сказати про акторський склад? Порадувало присутність К'юба Гудінг мл., Також непогано виконав свою роль Коул Хаузер. Решта акторів теж постаралися і показали гідну акторську гру. Що стосується бойовика, то тут досить багато вбивств, але всі вони досить одноманітні. Хоча від фільму з невеликим бюджетом цього і слід було очікувати.

 

 

У підсумку, «Смертельний список» - це ще один бойовик, який особливо ні чим не виділяється серед представників подібного жанру. Хоча фільм вийшов досить непоганий

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго