Українські футбольні команди
 
➤ Чужі на районі
----

Малолітні хулігани вже було зібралися по дорослому пограбувати медсестру, коли їх увага перемкнулася на казна-звідки прилетівшого інопланетянина, що приземлився майже на голову юним розбійникам. Пристукнувши злобного прибульця, герої фільму незабаром розуміють, що святкувати перемогу ще рано. Їх район став місцем висадки цілого загону кровожерливих позаземних істот і озброївшись до зубів бітами і ключками, хлопці приготувалися «радо» зустріти непрошених гостей.

Якщо вам ліньки читати все до кінця: фільм вартий уваги, тільки якщо ви особа чоловічої статі, і вам від 15 до 35 років. Всі інші проходите мимо, бо дана картина вас не зачепить.

Тепер більш докладно.

Завантажити файл: Attack-the-Block-2011-BDRip-UKR-Hurtom.avi.torrent [13.86 Kb] (Завантажило: 8)

Чого власне ми очікували від фільму з назвою «Чужі на районі». Суворих братків, які в неприбраних підворіттях віджимають мобілки у добропорядних і не дуже, людей, і страшних диких тварюк звалилися їм на голову. І знаєте: очікування практично виправдалися - у фільмі, замість чітких хлопців - чіткі школоло від п'ятнадцяти і старше, і це, скажу я вам, засмучує. Тому що, як-то дивитися фільм про крутих тінейджерів цікаво тільки таким же тінейджерам.

У картині присутній весь джентльменський набір фільмів подібного роду, тут є і смішний говіркий персонаж (хлопчина в шапці з пензликами), і суворий НЕ багатослівний головний герой, який всім своїм суворістю ніби натякає, що у нього balls of Steel і пухкий здоровань в окулярах .

Окремо хочеться похвалити режисера, який просто геніально розпорядився бюджетом і зміг вичавити з 18 мільйонів доларів весь потенціал, і в якійсь мірі убогість бюджету подарувала нам дуже стильних інопланетян і десь навіть забавні трюки.

Також засмутила пафосна кінцівка і американська тематика з реперские прикидами і музикою, це безумовно дратувало, бо всі англійські фільми були завжди віддушиною від засилля американізмів, а тут така підлість - наслідування англійської гопоти американської.

У підсумку вийшла драйвова, в чомусь стёбная комедія для молодих (особливо радує жарт про FIFA). Комедія, яка спочатку зірок з неба не хапає і виробляє вкладений в себе потенціал на всі сто. Якщо ви подивитеся цей фільм, то точно не пошкодуєте.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго