Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Скажений бик
----

Джейк ЛаМотта, що отримав прізвисько Бронкський Бик, - боксер. І всі його психологічні і сексуальні комплекси люто викидаються на боксерському ринзі. Під гарячу руку йому попадається рідний брат, який став жертвою нав'язливої параної і ревнощів Джейка, а також п'ятнадцятирічна дівчинка, якій судилося стати найголовнішою нагородою Джейка ... і маною, що переслідує його.

У фільмі нам доведеться спостерігати за повноцінною і самобутньою частиною життя боксера - дурного, агресивного, сверхемоціонального, вольового і сильного.

Завантажити файл: Raging-Bull-1980-Hurtom.torrent [14.51 Kb] (Завантажило: 6)

Герой являє собою образ, вихованого на вуличних законах хлопчини з сусіднього району, навченого гірким життєвим досвідом і намагається пробитися в верхній ешелон зірок спорту / шоу-бізнесу за своїми правилами, не дивлячись ні на що. І при проходженні цих складнощів у нього виникають конфлікти зі своєю особистістю. Він не освічений, він не знає основ бізнесу, він заряджений тільки на домінацію і силу, не включає хитрість і тактику. Але тим не менш домагається свого бажаного результат. Який приносить тільки хаос і сварки в сім'ю, і фактично позбавляє мети і сенсу життя нашого протагоніста. У ньому починають зароджуватися сумніви і тяга до чого щось не пізнаного, хоча він розуміє, що час безповоротно утекло від нього в усі щілини рингу. Або мені хотілося, що б це було дійсно реальним звершенням.

 

 

Чудесний, потужний, іронічний і захоплюючий фільм. Дуже здорово передана стилістика того часу - це відчувається в усьому, в діалогах, в костюмах і гримі і в переконливих ракурсах міста. Фільм не відпустить вас ні на секунду, в ньому можна знайти багато всього цікавого і вражаючого, градація емоцій буде варіюватися по різних кутах глядацького сприйняття.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго