Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Прихований ворог
----

Відділ по розслідуванню вбивств не спить вже яку ніч: містом котиться хвиля незвичайних злочинів. Своєрідність їх в тому, що всі злочинці — цілком доброчесні і законопокірні громадяни, в яких ніби то сам біс вселився, заставляючи їх творити усілякі жахливі, ненормальні речі. У детектива Тома Бека, ведучого слідство у цій справі, просто голова довкруги йде.

І вже, звичайно ж, менше всього йому хочеться надавати усіляке сприяння присланому зверху співробітникові ФБР Ллойду Геллагеру, — людині з дивацтвами, логіку якої зрозуміти, здається, абсолютно неможливо. Але що якщо і справді це справа рук інопланетян, які вселяються в тіла землян?

Звичайно, говорячи про фільм, заслуговують увагу і виконавці ролей. Це тертий калач - детектив поліції, грана Майклом Нурі (Michael Nouri) в героїчному амплуа, на пару з усіма нами улюбленим «агентом Купером», в сенсі Кайлом МакЛокленом (Kyle MacLachlan), однаково представленим стриманим на емоції федералом. Втім не все так однозначно з його персонажем ... На другому плані можна дізнатися Еда О'Росс (Ed O`Ross), який легко впізнаваний завдяки участі в декількох культових бойовиках, які виростили ціле покоління хлопчаків.

Завантажити файл: The-Hidden-1987-WEB-DL-ukr.eng.torrent [20.14 Kb] (Завантажило: 4)

У результаті не маючи широкого розмаху по частині бутафорії з насекомообразних чудовиськом-інопланетянином, постановка відмінно компенсує подібне напруженим дією, розігруючи відмінний розважальний розповідь, як наш земний коп і його загадковий напарник відловлювали божевільного прибульця-таргана, заварити велику кашу з пострілами да погонями.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго