Українські футбольні команди
 
➤ Випускник
----

Після закінчення ВУЗу кожен випускник опиняється на роздоріжжі. Куди піти далі? Чим займатися? Можна почати працювати, продовжити навчання чи закрутити роман з пані Робінсон і пробити байдики все літо. Але на горизонті може з’явитися її красуня дочка, а про роман дізнається чоловік, тоді справи можуть обернутися зовсім непердбаченим чином.

«Випускник» - безумовно, кіно з культовим статусом у себе на батьківщині, кіно дало сильний поштовх блискучій кар'єрі Дастіна Хоффмана, кіно зібрало в одному американському прокаті стільки, що й сьогодні деякі бойовики «без закидони» позаздрили б подібного результату.

Завантажити файл: The-Graduate-1967-ukr-BDRip-Hurtom.avi.torrent [14.92 Kb] (Завантажило: 5)

А тепер по порядку. Природно, про кого ще говорити в рецензії на фільм «Випускник» якщо не про Дастіна Хоффманн? На екрані він виглядає чудово (напевно, і в житті не гірше), такий собі стовідсотковий екстракт мужності, який потрібен фільмам всіх часів. Напевно, це помітив і режисер, який взяв вже немолодого актора на роль двадцятирічного хлопчини. У цьому фільмі можна було просто показувати, як Дастін Хоффман з пронизливо-виразним обличчям їде по ескалатору і прокручувати пісню «The Sound Of Silence», хоч всі 106 хвилин фільму ... і все - шедевр готовий.

Але ні, видатний американський режисер Майкл Ніколс пішов далі! В результаті спільних праць вийшов фільм ідеальний за всіма параметрами: звук, картинка, сюжет, актори і всі інші компоненти фільму.

 

 

Сюжет веде нас по відрізку життєвого шляху молодої людини, 21 роки зроду. Після успішного закінчення коледжу він повертається додому, щоб відпочити, набратися сил і продовжити сходження по соціальних сходах. Він знаємо сам, що якщо все піде тим шляхом, який обрали його батьки для нього, то його майбутнє буде заможним, коли-небудь він купить собі мрію будь-якого американця - «Кадилак» і буде сидіти в якомусь хмарочосі в Чикаго, Лос -Анжелесе, або Нью-Йорку, займаючи своє дозвілля приємними заняттями, на кшталт гольфу або бриджу.

Але в молодому старанним хлопця з типовою буржуа-сім'ї зріє протест. Перспектива піти по дорозі шибко накатаній іншими поколіннями лякає Бенджаміна (так звуть нашого героя), все від нього чогось чекають, навіть літаки чекають якнайшвидшої з ним зустрічі. Він розуміє, що не схожий на своїх батьків та їх друзів, він людина абсолютно іншої епохи і мировозрения. Від однієї думки про те, що взагалі-то все твоє майбутнє за тебе вирішено приводить в страх, породжує відчуття безвиході, бажання щось змінити, тому Бенджамін днями безперервно «отмакает» в басейні займаючись «нічегоніделаніем», саме до такого стану іноді і приводять подібні почуття. А перший діалог між Бенджаміном і його батьком, щодо майбутнього Бенджаміна, впав мені в душу і поповнив мій цитатника фільмів.

І раптом з'являється та, що витягує молодого Бенджаміна з рутини життя, та, в яку він закохується. Знайшовши свою любов, він міцно тримається за почуття і людину, яку так складно знайти, і незважаючи на перепетії і підступи долі, він не відступається від своєї коханої.

Тут і розігрується справжня драма ніжних почуттів. Драма двох людей немов випередили свій час, «шекспірівські» люди не від світу цього. Особливо це проявляється вже ближче до кінця. А вчинок на весіллі, коли вже повінчавшись з одним вона кидає свого судженого (який, напевно, сам одружився не по великій любові, так як за ним не було помічено, щоб він слідував головному правилу закоханих - «з коханими не розлучайтеся», на відміну від Бенджаміна) заради коханого, абсолютно протилежний вчинку пушкінської Тетяни ("але я іншому віддана і буду вік йому вірна»), і тому вчинку, який повинна була здійснити дочка святенницького сімейства американських міщан.

Зрозуміло подібний вчинок засуджений з боку суспільства, взяти хоча б останню сцену, де молода пара вже не так вже й рада своєму необдуманого (але не обов'язково неправильного) вибором. У світі, в якому народилися і виросли Бенджамін і Елен, дуже складно зробити двом щось нове і по-іншому, свобода вибору лише на папері, насправді ж стіни! Засудження самого кращого, вічного, роблячи його брудним, шкідливим, вульгарним, з ряду геть що виходять. Сфера, де вийти заміж покладено лише для зміцнення партнерських відносин і за принципом «гроші до грошей» або якщо подруга «залетіла».

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго