Українські футбольні команди
 
➤ Тридцять дев'ять сходинок
----

Канадієць Річард Хенні знайомиться в лондонському мюзик-холі з дівчиною, яку, за її словами, переслідують вбивці. Дозволивши їй залишитися у себе, Річард вплутується в небезпечну кримінальну гру і стає головним підозрюваним у вбивстві нової знайомої, що відбувається тієї ж ночі...

Ну що, 1935 як-не-як, напередодні Другої світової і навіть сам Альфред Хічкок. Головна персона «39 сходинок» Роберт Донат, голлівудська зірка кінця тридцятих (першу номінацію і перший «Оскар» він отримає п'ятьма роками пізніше). Для Хічкока, взагалі, властиво було знаходити собі любимчиків-акторів для своїх фільмів. Пізніше це були гарненький Джеймс Стюарт і змінив його Кері Грант, але Доната можна назвати першим великим актором в низці постійних акторів Хічкока.

Завантажити файл: The-39-Steps-1935-Ukr-Eng-BDRip-Hurtom.avi.torrent [14.98 Kb] (Завантажило: 4)

Примітно, що в «39 ступенях», крім Доната зіграв ще один актор, вірніше актриса, що отримала згодом (аж в 1985 році!) «Оскара», - зовсім ще невідома в тридцять п'ятому Пегі Ешкрофт (тільки її друга роль). Як бачимо, Хічкок умів навіть на епізодичні ролі підбирати хороших акторів.

 

 

Чим чудові «Сходи», так це неперевершеним справжнім колоритом передвоєнної Англії. Тодішні жарти, манери, переживання - всього цього в надлишку. В якійсь мірі «39 сходинок» - це безкоштовна екскурсія в минуле з невеликим бонусом у вигляді динамічного сюжету і завзятою шпигунської інтриги. У фільмі ще немає і близько хічкоківського напруги, несподіваних поворотів, зловісної атмосфери, чорного гумору ... Однак Хічкок тільки починав підкорення кінематографа, і даний фільм є його першим по-справжньому великим фільмом.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго