Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ День триффідів
----

В недалекому майбутньому людство у пошуках джерела енергії вирощує рослину під назвою "триффід".
Сонячний шторм залишає мільярди людей сліпими, і лише декільком вдається зберегти зір. Світ повільно занурюється в хаос. Але й після шторму проявляється ще жахливіший ефект - мутація триффідів...
Кінострічка «День триффідів» (The Day Of The Triffids) є римейком знаменитого фільму, котрий вийшов на екрани у 1962 році, а також серіалу "День триффідів" 1981 року. Знята за однойменним романом Джона Віндема.

Фільм розділений на дві частини, із загальним часом близько трьох годин. Сюжет укладається в стандартні рамки; На фермах вирощують рослини, які замінили звичне нам паливо - тепер вся промисловість працює на тріффідном маслі, яке ще врятувало землю від глобального потепління - а значить від траффідного палива немає парникового ефекту! Ось здорово! Мрія будь-якого еколога.

Завантажити файл: The-Day-of-the-Triffids-2009-BDRip-Ukr-Hurtom.torrent [14.06 Kb] (Завантажило: 11)

Ну раптом так сталося що потужний спалах на сонці влаштувала самий «справжній» кінець світу - осліпли всі хто спостерігав попереднє спалаху сонячне сяйво, при чому осліпла як світла, так і нічна сторона землі. Зрячих людей дуже мало, вони по-різному дивляться на новий світ, і по-своєму прагнуть його використовувати. Однак багато хто спочатку не усвідомлюють, що новий світ підносить їм жахливий сюрприз - триффідів! Вони залишили свої ферми, вони пересуваються подібно спрута, вони володіють інтелектом, вони м'ясоїдні і вони прагнуть в города! А пізніше настала пора парування ... Тут знайдуться багато людей з притаманними їм рисами характерів, але головний герой - НЕ егоїст!

Ось власне короткий сюжет в моєму виконанні. Є перша версія фільму знята вже дуже давно, і тому порівнювати той фільм і цей просто нерозумно. А ще буде не розумно читати перед переглядом однойменну Джона Уіндома, бо тут окремий сюжет, і розвивається лише за мотивами книги.
 
Тут основа - мораль. Фільм показує суть нашого світогляду, можливі варіанти подій і, чого стоїть людина якщо він один в своїх поглядах і один - у всьому світі! Напевно заради моралі таки можна подивитися даний фільм.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго