Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Гордість і Слава
----

Нью-йоркський поліцейський Рей виріс на поняттях добра і законності. Блюсти порядок - непохитна основа його роду, сімейна традиція. З самого дитинства зі свояком він виховувався в дусі «служити й захищати». Він завжди мріяв стати поліцейським, але навіть і уявити собі не міг, через яке пекло потрібно пройти. Одного разу в місті відбувається вбивство чотирьох поліцейських. Розкриття цього злочину стає для Рея справою честі. У ході розслідування з'ясовується, що до вбивства причетний його старший брат. Все те, у що Рей свято вірив, всі його ідеали поставлені під удар. Як вчинити: слідувати букві закону або слідувати інтересам сім'ї?

Що головне в людині? Головне - його справжні якості, а саме совість і чесність. Важливо те, щоб людина був чесний не тільки з оточуючими його людьми, але і з самим собою. Завдяки цьому людиною пишаються і люблять і він поважає себе як особистість.

Завантажити файл: Pride-and-Glory-2008-BDRip.mp4.torrent [10.17 Kb] (Завантажило: 6)

Дивлячись цей фільм, ми потрапляємо у світ, де слово сім'я не є порожнім, де борг і честь - головні пріоритети справжнього чоловіка. У Френка Тернера (Джон Войт) чудова сім'я: любляча дружина, два шанованих сина і чудова дочка, яка вже заміжня і має чарівних дітей.

 

 

Чоловіки в цій сім'ї поліцейські - їх борг служити і захищати. Але відкривши фіранку, ми розуміємо, що за маскою люблячої і шанованої всіма сім'ї панує щось інше - світ повний брехні і лицемірства. У кожного свої скелети в шафі.

Джиммі (Колін Фаррелл) хоче більшого від свого життя, він вважає, що зарплата поліцейського нікчемна по-порівнянні тих грошей, які відмивають наркоторговці кожен день. Він стає чи не краще їх, погрожуючи і б'ючи невинних людей. Джиммі вважає, що його діти і дружина заслуговують більшого і коли справа доходить до крайньої точки він зраджує ту сім'ю, яка його прийняла як свого. Батько сімейства Френк готовий піти проти моральних принципів, щоб захистити свою сім'ю, захистити Джиммі, знаючи в чого він перетворився. Для нього важливо тільки сім'я. І у єдиного члена сім'ї Рея залишилося те, чим він може пишатися - чесність і совість.

Фільм дуже гарний. Гра акторів незрівнянна. Едвард Нортон, Колін Фаррелл і Джон Войт змогли передати справжній дух сім'ї, згуртованість між собою. І можна цілком однозначно сказати, що за брехнею і лицемірством все таки є сім'я і любов. А це головне.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго