➤ Царство небесне
----

Події фільму відбуваються в середні віки у часи хрестових походів – період 200-літніх сутичок між Європою і Сходом. Коваль на імя Баліан втратив свою сім'ю та віру. Релігійні війни, що вирують у далекій Святій землі, видаються йому далекими і чужими. Але доля знаходить Баліана у вигляді лицаря хрестоносця Годфрі Д'Ібеліна, який на деякий час повертається додому у Францію, подалі від бойових дій на сході. Він виявляється батьком Баліана. Годфрі показує йому справжнє значення лицарства і бере з собою в подорож по континентах, до легендарного Священного міста. В Єрусалимі в цей час - в період між другим і третім Хрестовими походами - панує хиткий мир, завдяки зусиллям освіченого християнського короля Балдуїна IV, і військовій стриманості легендарного мусульманського лідера Саладіна.Серед пишнот та інтриг середньовічного Єрусалиму Баліан закохується, перетворюється на лідера, і в кінцевому рахунку, використовує всю свою мужність і майстерність, щоб захистити місто від ворогів

Перші роки XXI століття знаменуються тероризмом і актами насильства. Саме в цей час «Великий Захід» зрозумів, що таке Ісламський Схід і на що в цілому здатний цей світ.

Завантажити файл: Kingdom-of-Heaven-2005-Theatrical-Cut-BDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [20.41 Kb] (Завантажило: 28)

Так як це знайомство відбулося на тлі помилкових ідей і безчинств радикально налаштованих фанатиків, у народів «цивілізованого Заходу» прокинулося глибоке презирство і ненависть до Ісламу і всім мусульманам. Сімсот років пройшло з часу останніх хрестових походів, і Захід досяг високого розвитку культури, науки, але для нього все ще залишається таємницею високе людське властивість Ісламу.

 

 

З цієї точки зору фільм «Царство Небесне» знак захід. Велике зіткнення - це саме велике зіткнення, тому що коли дві цивілізації стикаються, між ними спалахує війна, геноцид. Але найголовніше - ці культури пізнають один одного, між ними відбувається культурний обмін. Те, що ми бачимо зараз війни на сході, повністю повторюють перше знайомство Сходу з заходом. Тільки з єдиною різницею: якщо за часів хрестових походів Захід вдавав із себе затятих фанатиків і невігласів, то зараз ролі помінялися. Схід - боротьба за свободу і за незалежність, це люди, втомлені від війни.Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!