Українські футбольні команди
 
➤ До сходу сонця
----

Фільм показує американця Джессі (Ітан Хоук), який їде до Відня, щоб там сісти на літак до Америки, і француженку Селін (Жюлі Делпі), на шляху до Парижа, щоб стати студенткою в Сорбонні. Вони зустрічаються в потязі, і після бесіди в вагоні-ресторані, Джессі переконує Селін зійти з поїзда у Відні, щоб провести вечір і ніч разом.

У фільмі немає майже нічого, крім діалогів про життя, кохання, перевтілення і т. д. Основна дія у фільмі відбувається протягом усього лише однієї романтичної ночі у Відні. В кінці фільму головні герої розлучаються, домовившись зустрітися на місці прощання через 6 місяців.

Це по-справжньому дуже душевне кіно, весь фільм це по суті один великий діалог розбитий на кілька частин, між головними героями і по суті що тут може бути цікавого але не тут то було весь фільм пролетів як одна мить, він був наскрізь просякнутий магією романтики і справжньої, невловимою любові, настільки глибоко занурюєшся в атмосферу фільму що начебто сам проживаєш цю ніч перед світанком і прокидаєшся тільки після біжать титрів.

Завантажити файл: Before-Sunrise-1995-uaen-avi.torrent [15.33 Kb] (Завантажило: 9)

Сюжет розповідає про випадкову зустріч між красивою і романтичною парижанкою (Селін) і молодим американським простаком (Джессі) який намагається втекти від самого себе подорожуючи по Європі, зустрівшись вони знаходять багато спільних тем для розмови і Джесс запропонував Селін провести вечір і ніч разом з ним в Відні так як на ранок він повинен полетіти додому в Штати.

Фільм по суті досить простий але у нього є те що дозволяє перейнятися в нього до глибини душі - нотка тієї самої невловимою, ідеальної любові про яку в більшій чи меншій мірі мріє кожен з нас.

Окремо варто відзначити дивну гру Етана Хоука і Жюлі Дельпи, цей дует дозволяє глибоко перейнятися атмосферою фільму за що їм окремий уклін.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго