Українські футбольні команди
 
➤ Справжня мужність
----

Фільм розповідає історію 14-річної дівчинки, старіючого судового пристава Рустера Когберна і ще одного законника. Разом вони йдуть слідами вбивці батька дівчинки, які ведуть у ворожу індіанську територію.

Що може бути краще неквапливої екскурсії по часам Дикого Заходу? Джоел і Ітен Коени пропонують нам приємну компанію у вигляді трьох персонажів з різними характерами, пригодницький сюжет, красиві пейзажі, дотепні діалоги і філософські міркування про життя устами головних героїв. Ось і готовий відмінний вестерн.

Завантажити файл: True-Grit-2010-Ukr-Eng-BDRip-Hurtom.avi.torrent [11.31 Kb] (Завантажило: 7)

Однією з відмінних рис творчості братів Коен є величезна увага до дрібниць. Адже можна було просто посадити акторів на коней, роздати кожному по кольта і зняти звичайний бойовик в злегка видозмінених декораціях. Природно, про яку-небудь атмосферности фільму в цьому випадку довелося б забути. І природно, брати Коен знімають своє кіно зовсім інакше. Будь-яка, здавалося б, незначна деталь продумана і точна. Нам покажуть, як люди жили, якою їжею харчувалися, яка була одяг, покажуть внутрішній устрій будинків, буде великий план ковбойських шпор, і ми навіть побачимо стан зубів одного з бандитів. Можливо, глядач і не зверне на деякі речі уваги, але всі ці дрібниці в сукупності дійсно відтворюють атмосферу епохи Дикого Заходу, одного з найцікавіших і романтичних періодів в історії США.

Не менш продумані і оригінальні в «Залізної хватки» головні герої. Метті Росс - чотирнадцятирічна дівчинка, батько якої був убитий. Як виразиться пізніше ватажок бандитів, їй більше до душі револьвери, ніж ляльки. Дійсно, такого характеру позаздрили б багато хлопчаків: вона без жодного збентеження погрожує судом досвідченому торговцю заради укладення вигідної угоди, ні секунди не роздумуючи, вибирає собі в компаньйони самого жорстокого і некерованого мисливця за головами, а також, зібравши всю свою волю в кулак, розмовляє з убивцею батька, що не відводячи очей.

Ще одним учасником незвичайного походу став Ла Беф - техаський рейнджер. Він молодий, амбітний, гордий і дуже запальний. Так що Ла Беф дуже гостро реагує на будь глузування на свою адресу. Роль техаського ковбоя виконав Метт Деймон. Не можна сказати, що він показав щось надзвичайне, але ті риси характеру, які були у Ла Бефана за сценарієм, Деймон нам досить непогано продемонстрував.

Останній з цієї трійці - судовий пристав Рустер Когберн, найцікавіший, на мій погляд, персонаж у фільмі. Саме до нього відразу ж звернулася Метті, дізнавшись, що він абсолютно безжалісний до злочинців. Спочатку він виглядає просто старіючим розтовстілий алкоголіком. Однак чим довше герої йдуть по сліду вбивці, тим сильніше розкривається характер Когберна. Він виявляється веселим і добродушним людиною, в його житті сталося безліч дивовижних подій, про які він з великою охотою розповідає. Рустер абсолютно нічого не соромиться і йому наплювати, що про нього можуть подумати. Цинічна, але дотепна фраза «Влітку треба вмирати, якщо хочеш хороших похорону» досить точно характеризує його.

Рустера Когберна грає Джефф Бріджес і робить це блискуче. Актор вже працював з Коенами у фільмі «Великий Лебовські». Ось і на Когберна Бріджес переніс багато чого з характеру Джеффрі Лебовські, зокрема просте ставлення до життя і вміння з гумором дивитися на будь-які труднощі. Однак є багато інших рис у новому герої Бріджеса, судовий пристав володіє загостреним почуттям боргу та справедливості, яке проявляється ближче до кінця фільму. І це дуже важливо, «Залізна хватка» - кіно не про пияцтво цинічного і безпринципного мисливця за головами, це історія про виняткове мужність людини, яка завжди стояв за справедливість, не боявся вступати в бій проти кількох людей і який так прив'язався до жвавої дівчині, зробивши все можливе, щоб врятувати її. Так чи інакше, Джефф Бріджес в черговий раз вдалося створити неймовірно харизматичного персонажа, з безліччю характерних особливостей, як наприклад його унікальна манера мови.

Фільм у потрібних кількостях наповнений гумором. Але це не перетворює його в несерйозну комедію. Коени тонко відчувають, коли глядач може занудьгувати і вставляють у цьому місці іронічний коментар одного з героїв або яке-небудь забавне пригода. Часто цей гумор виявляється чорним, що однак цілком природно в жанрі вестерну.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго