Українські футбольні команди
 
➤ фільм Залізна людина 2
----

Світ дізнався, що мільйонер-винахідник Тоні Старк і є залізний чоловік. Після цього уряд США викликає Старка на сенатські слухання комісії по зброї (голова - сенатор Штерн) і намагається змусити оприлюднювати секрет його костюма, обгрунтовуючи це тим, що «залізна людина» - це зброя.

Але за словами Старка, «залізна людина» - це високотехнологічний протез, невіддільний від нього самого. У цей час багато країн і корпорації (навіть головний конкурент "Хаммер Індастріз") намагаються створити костюм аналогічний «залізному людині», але всі спроби закінчувалися провалом. На думку Старка, «безпосередньою загрозою тут не пахне. ...

 

Більшості країн тут доведеться ще років п'ять-десять працювати. Під тиском з боку уряду, преси та громадськості щоб той передав технологію військовим, Тоні не хоче розголошувати секрети броні Залізної Людини, тому що він боїться, що інформація піде в чужі руки. З Пеппер Поттс і Джеймсом Роудсом, на його боці, Тоні знаходить нових союзників і протистоїть новим, ще більш потужним силам.

Завантажити файл: Iron-Man.avi.torrent [21.86 Kb] (Завантажило: 256)

По поверненню на батьківщину, Старка чекає ще більший успіх, ніж до полону. Він випускає в світ колись заборонені до розповсюдження десятки іншої зброї залізного костюма і б'ється із злочинністю в образі Залізної Людини. Але в перебігу наступного часу, Старк починає втрачати все — дівчину, друзів, рейтинги корпорації і славу. Він починає вживати наркотики і алкоголь, стає явною ганьбою нації, на його шляху встає підступний конкурент у галузі промисловості Обадеш Стейн, що викрав у Тоні не тільки корпорацію, але і секретну броню «Айрон Мангер» за допомогою якої, Обадеш завдає удару по безпорадній Залізній Людині.

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго