Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Хоробра(Відважна)
----

Для Еріки Бейн(Фостер) вулиці Нью-Йорка стали домівкою і сенсом життя. Будучи ведучою програми на радіостанції під назвою «Прогулянки по Нью-Йорку», вона ділиться з радіослухачами звуками, які чує в своєму улюбленому місті, і історіями, якими це місто ділиться з нею. А увечері вона поспішає додому до нареченого Дейвіда, кохання всього її життя. Але однієї жахливої ночі Еріку позбавляють всього, що для неї важливе і дороге, що вона любить і цінує, коли вони з Дейвідом випадково виявляються жертвами нападу, в ході якого Дейвіда вбивають, а Еріка опиняється в критичному стані.
Еріка намагається оговтатись після жорстокого нападу. Вона отримала сильні поранення, а її наречений загинув. Єдиним порятунком для жінки стає помста...

Зйомки стрічки проходили у Нью-Йорку. Продюсер – Джоел Сілвер (“Смертельна зброя”, “Міцний горішок”). Фостер останнім часом можна побачити здебільшого у трилерах, однак на запитання, чи це її улюблений жанр, актриса відповіла, що взагалі-то давно хоче знятися в комедії, тільки ніяк не може знайти інтелігентну.

Але історія не була б такою драматичною і емоційною, якби не акторські роботи. Джоді Фостер просто ідеально увійшла в роль Еріки і показала всі почуття, яких зазнав її персонаж.

Завантажити файл: The-Brave-One-2007-ukreng-BDRip-Torrents.Net.UA-Hurtom.avi.torrent [9.36 Kb] (Завантажило: 1)

Сцени після лікарні, в яких зашуганому Еріка постійно обертається і панікує воістину прекрасні. Терренс Ховард і вся його історія теж не можуть не викликати співчуття. Вірний своїй справі поліцейський, працюючи на закон, сам розуміє, що іноді і закон не в силах відновити справедливість. Свою роль він відіграв теж дуже навіть непогано.

Відважна - насамперед драма, і вже тільки потім трилер про помсту. У цьому фільмі звична тема розкривається як ніколи глибоко і широко, і тому викликає непідробний інтерес і являє собою чудове художнє твір.





Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!