Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Шалений кулак
----

Вправний та швидкий як блискавка майстер східних бойових мистецтв Чен Жен повертається у свою колишню школу, де на нього чекає страшна звістка. По-звірячому вбито його шанованого наставника, який викладав кунг-фу та карате.
Дія фільму відбувається у 1930 році в окупованому японцями Шанхаї. Напад на школу та вбивство учителя були організовані однією з японських шкіл бушидо. Знаючи, що влада і пальцем не поворухне, аби притягти злочинців до відповідальності, Чен Жен спрямовує проти лиходіїв свій шалений кулак.

Фільм починається з того, що головний герой повертається в свою школу китайських бойових мистецтв і не застає свого коханого Вчителі в живих.

Завантажити файл: Fist-of-Fury-1972-2xUkr_AC3_5.1-Chi-BDRip-Hurtom.torrent [13.24 Kb] (Завантажило: 21)

Сцена, де молодий чоловік, опинившись на цвинтарі, кидається на могилу свого авторитету і люто розкидає грудки мокрої землі в різні боки, наочно нам демонструє його ставлення до ситуації, його біль втрати даної людини. Він не може повірити, що відтепер його майстри немає. Нікому більше наставляти самого неслухняного учня на шлях істинний. В якійсь мірі Чен втрачає сенс свого життя, адже вона була нерозривно пов'язана з Учителем. Майстер був для нього більше, ніж батько, і головний герой був йому відданий душею і тілом. У слідстві деяких подій персонаж Брюса Лі дізнається, що смерть Вчителя була насильницькою. У певний момент до нього приходить розуміння, що єдине, що йому залишається - це мстити. Таким чином, він справляється зі своїми болем і гнівом. Вони відняли у нього самого важливого людини в житті, Чен ж відніме у них життя. Знищить усіх, хто хоч якось причетний до вбивства. Вони розбудили в ньому сплячого дракона. У ході ліквідації ненависних йому японських вражин, від агресії і болю він переходить в стан холодної розважливої ​​люті. Чен надходить так як вважає справедливим. Око за око, зуб за зуб. Навіть коли в якийсь момент учні його школи і друзі відсторонилися від нього, вирішивши діяти, він все одно продовжує переслідувати свої цілі. Чен не бачить у цій ситуації іншого виходу. Йому необхідно відновити баланс справедливості, навіть якщо це йде в розріз з тим, чого навчав їх Майстер. Він би не зміг спокійно жити, знаючи, що земля таких носить. І самий «поганий» учень в темпі показав їм усім, де «раки зимують».

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго