Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Сьомий син
----

Дія розгортається в 1700-х роках. Джон Грегорі — сьомий син сьомого сина і місцевий відьмак, який захищає жителів округи від різної нечисті. Проте Джон вже не молодий і шукає учня, щоб продовжити своє ремесло. Вже дуже багато претендентів не пройшли випробувань. Тепер остання надія лише на юного сина фермера, Тома Уорда. Чи зможе він пройти всі необхідні тренування і стати відьмаком? Перше справжнє випробування починається для Тома, коли наймогутніша відьма округи, Мати Малкін, виривається на свободу.

 

Завантажити фільм Сьомий син:

Завантажити файл: seventh_son__2014___.mkv_203.torrent [21.37 Kb] (Завантажило: 73)

Для Сергія Бодрова старшого, батька того самого Сергія Бодрова, "Сьомий син" є поки що першою роботою в жанрі фентезі. Можна хіба що згадати "Ведмежий поцілунок", але там був скоріше елемент метафоричний, коли ведмідь поставав перед героїнею в образі людини.

Робота над цим проектом почалася ще в 2005, але сценарій багаторазово переписували. Фільм повністю був створений в Голлівуді, за участю американських акторів, при чому дуже відомих. За основу була взята книга Джозефа Ділейні, яка називається "Учень відьмака". Причиною рішення голлівудських студій співпрацювати з Сергієм Бодровим ст. стали його статус в російському кінематографі, а також комерційний успіх "Монгола". "Монгол" був знятий за 18 мільйонів, а зібрав 26, 5 з яких припадають на територію штатів. Бюджет "Сьомого сина" становить близько 100 мільйонів, що повинно привести до гарних зборів, враховуючи популярність першоджерела, акторський склад і режисера. Ще на етапі адаптації сценарію, на головну роль планувалося узяти Алекса Петтіфера, який зіграв у "Я – Четвертий", але він відмовився і його замінили Беном Барнсом. Книга "Учень відьмака" в США дуже популярна, тому студія Warner Bros. яка курує зйомки, розраховує в підсумку зняти ще щось на подобі франшизи про Гаррі Поттера.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго