➤ Місто злодіїв
----

Професійний злодій Даг закохується у Клер - робітницю банку, яка переживає не найкращі часи. Дівчина нічого не знає про злочинне життя Дага, зате про неї здогадується детектив, чиє розслідування може поставити хрест на відносинах Дага і Клер.

Тут як ми бачимо, симбіоз багатьох жанрів, що передбачає для нас, та й для акторів, простір в їх лицедійстві. Безумовним прикрасою картини є 40 річний - Джеремі Ренер, що пролетів в тому році і повз оскара і повз глобуса, цього року він так само номінований за цей фільм.

Завантажити файл: The-Town-2010-DVDRip-Ukr-Hurtom.avi.torrent [19.21 Kb] (Завантажило: 0)

Цей актор зумів створити дуже багатогранний образ, колишній зек, який відсидів 9 років через свого дружка і хоче лише підзаробити собі на спокійну старість, проте його частенько переповнюють емоції і він виходить з під контролю, тим самим доставляючи чимало проблем своїм дружкам. Джеремі у фільмі вийшов дуже добре виписаним персонажем, особливо дивовижною це метаморфоза здається після його ролі в «Повелителі бурі». Аффлек ж, підлога фільму проходив з кам'яним обличчям, мабуть, думаючи більше про режисуру, ніж про свою гру, але тим не менше це не так сильно впадає в очі.

 

 

 


Однією з головних причин успіху картини, природно, це її якість, Аффлеку вдалося залучити відмінних людей у ​​своїй проект, оскароносні: продюсер Грем Кінг («Відступники») і оператор Роберт Елсвіт («Нафта»), відмінний композитор Гаррі Грегсон-Вільямс і монтажер тієї ж «Нафти» - Ділан Тіченор. Та й сам Аффлек в частині режисури продовжує удосконалюватися і радувати око. Його картина вийшла практично без провисаючих моментів, наповнена перипетіями сюжету, що в принципі не дає занудьгувати.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!