Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Конвой
----

Значна колона великовантажних машин прямує по території південного сходу Америки. Очолює цю дивовижну процесію, що складається з найрізноманітніших трейлерів, вантажівок і автоцистерн, дехто на ім'я "Гумове Каченя". Це прізвисько і одночасно радіопозивний відомого і шанованого шофера, який веде свою невелику армію на боротьбу проти корумпованої поліції, неправедного закону і темних махінацій політиків. Адже саме політики проштовхнули федеральний закон, що обмежує швидкість руху на дорогах до смішних 55 миль на годину, через що водії постійно втрачають час і гроші ...

 

«Конвой» - остання робота талановитого новатора в галузі американського вестерну Сема Пекінпа, якому в черговий раз вдалося не впасти в банальність і зняти маленьку «притчу» у стилі road movie. Насправді, це слово тут не зовсім вдало, бо філософські нотки в картині Пекінпа звучать не повчально, а вільно летять над просторами старої Америки, вихваляючи вільний дух її народу і висміюючи продажних чиновників і поліцейських.
Завантажити файл: Convoy-1978-ukr-DVDRip-Hurtom.avi.torrent [17.99 Kb] (Завантажило: 20)
Бородатий і харизматичний ветеран-далекобійник, по кличці Гумовий Каченя, мчить на своєму вантажівці з цистерною хімікатів за спиною і нескінченно довгою дорогою попереду. По дорозі він зустрічає гарненьку дівчину в новісіньких кабріолеті, парочку старих друзів і навіть старого ворога - шерифа Лайла з промовистою прізвиськом Брудний. Зупинившись поповнити баки, далекобійники встигають затіяти бійку на заправці, в якій беруть участь абсолютно всі присутні. У хід йдуть столи і стільці, пивні пляшки і навіть більярдні киї; у швидкому темпі кантрі противники відважують один одному важкі стусани, артистично відлітаючи від кожного під найближчий стіл. Закінчується побоїще повною перемогою водіїв і всієї їх чесної кампанії, а поліцейські, повалені, лежать на підлозі. Не сплативши ні цента розбитому, як і його меблі, господареві закладу, всі сідають за кермо і беруть курс на Нью-Мехіко.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго