Українські футбольні команди
 
➤ Дім літаючих кинджалів
----

Красива історія кохання воїна Джинома (Такеші Каніширо) і його вірної подруги (Джанг Зію) на тлі чудової, чарівної природи. Джином до останньої краплі крові готовий захищати прекрасну дівчину-бунтарку, яку йому випало супроводжувати в небезпечній подорожі. Раптом воїн розуміє, що за відданістю молодій жінці стоїть інше і сильніше почуття - любов. Молодих з усіх боків переслідують небезпеки, навколо плетуться підступні інтриги, вороги тільки й чекають випадку, щоб напасти. За любов їм доводиться запекло боротися, але для них це не проблема, адже вони володіють всіма мислимими й немислимими прийомами східних єдиноборств.

Три метелики у палаючої свічки міркували про природу вогню. Одна, наблизившись до нього, повернулася і сказала: «Вогонь світить». Інша вирушила слідом і обпалила крило: «Він пече!» Третя, підлетівши зовсім близько, зникла в полум'ї і не повернулася. Вона дізналася те, що хотіла, але вже не могла розповісти про це. Китайська притча.
Завантажити файл: Shi-mian-mai-fu-2004-BDRip-UKR-Hurtom-by-d919.avi.torrent [14.79 Kb] (Завантажило: 9)
Ні прекрасніше моєї коханої. Коли вона танцює, руки її схожі на крила; коли співає, душа моя завмирає; коли посміхається, щоки наливаються персиковим кольором. Вона й сама подібна квітці, ця обманщиця з «Піоновий саду». Дівчина-пісня, дівчина-весна, ніжна, витончена, смертоносна. Я вже не можу зрозуміти, чи потребує вона в захисті, - чи це мені слід бігти від неї. Полетіти, як безтурботний вітерець, геть від цих пронизливих очей, від Лотосової-білих плечей, від того сивого луки, де змішалися синє і зелене. Як Небо і Земля, як Інь і Ян, як початок життя і її кінець ... Я йду дорогою закоханого, і солодкий мені цей шлях.

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго