Українські футбольні команди
 
➤ Червона скрипка
----

Напередодні аукціону група експертів, очолювана Чарльзом Морріцем, досліджує незвичайну за своїм кольором і таку, що ідеально звучить старовинну скрипку. З'ясовується її дивовижне минуле. Створена у вісімнадцятому столітті італійським майстром Ніколо Буссотті і покрита лаком, змішаним з кров'ю дружини, скрипка загадковим чином вершить долі своїх власників, даруючи і відбираючи любов, а часом і саме життя. Розуміючи справжню цінність скрипки, незміряну грошима, немов заворожений, Морріц намагається стати її власником …

Жирар завжди починає танцювати від ідеї: історія сама розповість себе, головне - встигати записувати, вчасно перемикаючи увагу з однієї грані викладеної кристалами льоду вічності на іншу, що він і робить з майстерністю справжнього Кая, єдиного, мабуть, з усіх залучених до священнодійство, хто з дійсно холодним серцем і очима, налаштованими на красу форми, не піддається спокусі і не зривається в прірву одержимості фетишем, будь то пофарбована кров'ю новопреставившегося породіллі скрипка, або шовкова павутина, точно Глейпнір охопила героїв його наступної стрічки дев'ять років по тому.

Завантажити файл: Le-violon-rouge-1998-Ukr.AC3_5.1-Eng-BDRip-HQCLUB-HURTOM.torrent [14.47 Kb] (Завантажило: 17)

П'ять карт, п'ять сходинок. Рок, тяжіє над творінням, що небессмертно по суті, але термін життя якого помітно перевищує людську, а, значить, передбачається наявність ідеального дисонансу, що підвищується тритоном фа-сі пливли andante cantabile - символом старенькі з косою, тут - перевернутим, чи жарт? Відродження і життя чи не вічна ... майже вічна. Амінь, і це тільки початок ... Точно «Усмішка» Бредбері, вислизає з вогню завдяки хлопчиську, єдиному з усіх, які спостерігали за пожарищем, і не втратило крила, дивна річ, створена завдяки божевільному гріха божевільного майстра, вона продовжує жити, обдаровуючи дещицею божевілля всіх , хто подібно необережним метеликам, що летять на полум'я, наважиться наблизитися до неї.

 

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго