Українські футбольні команди
 
➤ Американська зброя
----

Фільм розповідає історію Мартіна Тіллман (Кобурн), ветерана Другої світової війни, який відстержує походження пістолета, який використали, щоб вбити його дочку Пенні (Медсен). По дорозі він шукає свою внучку Мію (Холден).

У фільмі показані три історії, абсолютно не пов'язані один з одним, але у всіх одне ядро ​​- зброя.

Завантажити файл: American-Gun-2002-ukr.StariyMayster_eng_AC3_2.0-DVDRip-Hurtom-by-urij546724.avi.torrent [2.56 Kb] (Завантажило: 23)

Перша історія Старший син разом з одним вриваються в школу і розстрілюють багатьох хлопців і вчителів ... У перестрілці з поліцією обидва гинуть. Як матері жити далі? Адже саме її звинувачують у всьому, що сталося ... Всі сусіди з докором дивляться на неї, її постійно звільняють зі всіх робіт ... Вона намагається з усіх сил оплатити приватну школу, але коли молодшого виганяють, то йому доводиться піти саме в ту, де сталася трагедія . У сина і матері відсутнє розуміння .... Як жити? Але радує лише те, що вони все-таки змогли вирішити свої суперечності, і зрозуміти один одного. Надія на майбутнє залишилася.

 

 

 

 

 

 

Друга історія Шкільний директор постійно бореться з підлітками, які щодня приносять зброю в школу. Він використовує всі методи - бесіду, покарання і т. Д., Але нічого не допомагає. Його маленький син знаходить на вулиці труп убитої повії, але йому до цього немає справи - адже у нього повно потенційних злочинців. Але в якийсь момент він розуміє, що так не можна жити і йде зі школи, щоб виховати свого власного сина - щоб він ніколи не став схожим на тих підлітків.

Третя історія Молодий дівчата не дуже подобається той факт, що їй доводиться працювати в магазині зброї разом з дідусем. Вона вважає, що зброя - загроза, і від нього потрібно позбутися. Але на одній вечірці на її нападає п'яний хлопець, і після цього вона розуміє, для чого потрібна зброя, і що дідусь у неї не такий вже й поганий.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго