фільм Петля часу

В недалекому майбутньому, де стали можливі подорожі в часі, деяка корпорація прибирає небажаних людей, відправляючи їх у минуле в пластикових пакетах. Завдання приймаючої сторони — всадити жертві кулю в голову, стерши тим самим нещасного з історії. Все йде гладко до тих пір, поки головний герой не розпаковує черговий пакет, знаходячи в ньому...самого себе з майбутнього.

Відносно недалеке майбутнє 2044 року. Світ навколо не сильно змінився, не змінилися і люди, які є як і раніше такими ж жадібними і спраглими влади. Джо - професійний кілер, так званий лупер, який за замовленням якоїсь могутньої корпорації прибирає непотрібних людей, посланих в минуле. Але одного разу така посилка сильно змінить його життя.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм «Петля часу» знятий в 2012 році відомим американським режисером і сценаристом Райаном Джонсоном. «Петля часу», мабуть, по праву став одним з найоригінальніших фантастичних бойовиків останнього часу, маючи в своєму активі і продуманий, повний нестандартних поворотів сюжет, який тримає в напрузі від початку і до кінця, і сильне ідеологічне наповнення, адже назвати картину суто розважальної не можна ніяк. У «Петлі часу» теми не лише взаємозв'язків минулого і майбутнього в житті людини, але й особистісний драматичний конфлікт, по суті боротьба двох протилежностей людської натури, вічна боротьба Добра і Зла і боротьба минулого і майбутнього.

 

 
------
оцінило: 3 люд.