фільм Хмарний атлас

Шість оповідань, шість часових та просторових локацій, шість історій повязані між собою темою реінкарнації . 500 років, які охоплюють розповіді, тягнуться від 19 століття до апокаліптичного майбутнього і розкривають тему дуалістичності добра і зла, а також показують, як минуле переписується кожного разу тими, хто контролює сьогодення.

Як сказав про своє творіння сам письменник: «Буквально всі головні герої, за винятком одного, є реінкарнацією однієї і тієї ж душі в різних тілах протягом усього роману, ідентифікованих за родимі плями ...». Оскільки роман досить об'ємний і включає багато сюжетних ліній, авторам картини довелося багато чого змінити в порівнянні з першоджерелом, щоб показати 6 історій за 3 години. У деяких історіях фінал змінили до невпізнання. Мораль п'ятої та зовсім перевернули з ніг на голову.

  Cloud-Atlas-2012-Ukr-VDRip-Hurtom-pyatachok.avi.torrent
[19.94 Kb] (Завантажили: 77)

Однак все це людині, що читав книгу, аніскільки не зіпсує враження від перегляду. Навпаки він визнає, що такі ідеї сценаристів і режисерів пішли фільму на користь. У той же час варто відмітити, що нечитабельним твір Мітчелла буде складно встежити за всіма хитросплетіннями сюжету, а іноді навіть зрозуміти сенс того, що відбувається на екрані. Актори в «Хмарний атлас» прекрасні. За допомогою гриму вони змінюють вік, стать і навіть расу. Зрозумівши, яку роль відіграють в тій чи іншій історії Том Хенкс, Х'ю Грант, Хеллі Беррі і Хьюго Уівінг, глядач може чимало здивуватися.

 
------
оцінило: 0 люд.