фільм Будинок в кінці вулиці

У центрі сюжету - мати і дочка, які перебираються в маленьке містечко і незабаром виявляють, що їх нове житло стоїть якраз навпроти будинку, де недавно була жорстоко вбита подружня пара. У трилері ситуація загострюється, коли дочка починає дружити з сином загиблих, який дивом вижив у кривавій бійні.

 

Еліза (Дженніфер Лоуренс) з матір'ю вселяються в нове житло, яке знаходиться недалеко від будинку з поганою славою, зважаючи на те що в ньому було скоєно подвійне вбивство: дівчинка-підліток Кері Ен вбила своїх батьків. На десятій хвилині фільму Еліза вже дізнається що, виявляється, будинок не пустує, а в ньому живе син загиблих батьків Райан, при цьому тіла Кері Ен виявлено не було і «міська легенда свідчить, що вона досі живе десь в лісі» .

  House-at-the-End-of-the-Street-2012-Ukr-BDRip-Hurtom.avi.torrent
[14.98 Kb] (Завантажили: 10)

А потім Еліза знайомиться з самим Райаном, коли той підвозить її на машині, не давши промокнути під дощем, і він виявляється дуже милим хлопцем. Вона приносить йому свою музику, вони спілкуються. Події протікають у цілком собі очевидною манері, не надто радуючи глядача напруженими епізодами, але розповідаючи історію цілком упевнено, правда, більше йдучи в бік мелодрами, ніж трилера. Нам демонструють стосунки Елізи з матір'ю, і з однолітками; та тут, в принципі, все досить реально, і місцями навіть цікаво - але, питається, де обіцяний трилер?

 

Дії в цій якості дуже мало - сюжет усе більше фокусується на міжособистісних стосунках героїв, загрожуючи і зовсім перетворитися на подобу мильної опери. При цьому, персонажі промальовані непогано, і акторські роботи на рівні, Лоуренс це стосується в першу чергу, але все це лише злегка прикриває неймовірно просту фабулу, на якій побудована інтрига, точніше те, що від неї залишається.

 

 
------
оцінило: 0 люд.