фільм Шінобі: серце під лезом

1614 рік. Японія, нарешті, об'єдналася під владою першого сьоґуна Токугава. Генноске з клану Кога і Оборо з клану Іга залишаються останньою надією двох сил, що розриваються трагедією безперервної помсти.

Їх благословенна любов повинна принести мир страждальним ніндзя.

Однак змова Токугави знову сіє ворожнечу між ними. Генноске виступає на захист миру, а Оборо вибирає битву як засіб вирішення конфліктів. І тепер, коли їм доведеться зустрітися як вороги, чи зможуть вони зберегти свою божественну любов?

 

Фільм «Шінобі» повинен сподобатися любителям аніме, з побудови сюжету вони дуже схожі: ті ж гіпертрофовані характери, ті ж конфлікти обов'язку і почуття, і в якійсь мірі навіть ті ж візуальні прийоми - наскільки це можливо, коли йдеться про порівняння кінематографа і мультиплікації.

У Вас не має доступу для завантажень

«Шінобі» - досить сумна історія, тому якщо ви не любите сюжети з серії «всі померли», можливо, варто вибрати яке-небудь інше кіно. Але всерйоз турбуватися через що відбувається досить складно: персонажі фільму - не люди, а скоріше ідеї людей, які втілюють різні якості - жорстокість, любов, відданість, мудрість, боягузтво ... Загалом, красиве, метафоричне кіно, яке абсолютно не псує те, що воно фактично ні про що. У наш час цим страждають багато фільми, а похвалитися такою красою і оригінальністю може далеко не кожен з них.

 

 
------
оцінило: 0 люд.