фільм Вогнем і мечем

Фільм 1999 року "Вогнем і мечем" - це екранізація першої частини трилогії лавреата Нобелівської премії Генріка Сенкевича. 17 століття. Річ Посполита обійнята вогнем, що спровокований сваркою православного полковника Богдана Хмельницького (геніального Богдана Ступки) з паном Чаплинським, який засік до смерті сина полковника.

Ображений Хмельницький підняв Запорізьку Січ, призвав кримських татар під приводом Туган-бея (Данієль Ольбрихські), розбив війська короля Владислава. А на тлі диких грабежів, погромів, грандіозних батальних сцен благородний шляхтич Скшетуський і жорстокий козацький отаман Богун (Олександр Домогаров) прагнуть домогтися кохання красуні-полячки...

  Vognem-i-mechem-1999-BDRip-Hurtom-by-Vasua95.avi.torrent
[13.39 Kb] (Завантажили: 352)

Акторська робота у фільмі прекрасна. Найкраще проявили себе Міхал Жебровський в ролі Скшетуського, Олександр Домогаров в ролі Богуна, Христофер Ковальський в ролі Яна Заглоба, Андрій Северин в ролі Вишневецького і, звичайно ж, неперевершений Богдан Ступка в ролі Хмельницького. А от чарівна Ізабелла Скорупко у ролі княжни якось губиться на тлі інших подій.

Картинка у фільмі відмінна - виглядає по всім світовим стандартам. 

 

 

 

 

Дивно, але батальних сцен у фільмі всього дві: це битва під Жовтими Водами і битва за Збараж. Решту часу йдуть тільки локальні бійки. Але постановка битв дійсно епічна. Масовка вражає на всі 100. І на все це пішло всього 3 мільйони доларів.

 Пан Дебскій постарався на славу, і музика (навіть язик не повертається назвати її «саундтреком») перевершила і «Потоп», і «Пана Володиєвського». То відчайдушна і весела, то зворушлива і лірична, то грізна і ваговита - вона майстерно вплетена в полотно фільму, і їй він зобов'язаний істотною часткою своєї привабливості.
------
оцінило: 0 люд.