фільм Месники

Нік Фьюрі і секретне міжнародне агентство ЩИТ збирає разом супергероїв, серед яких Тор, Халк, Капітан Америка та Залізна Людина, і формує загін Месників, щоб захистити Землю від Локі та його інопланетної армії.

Фільм Месники дійсно вийшов не тільки наймасштабнішим серед інших картин MARVEL, але і самим забійним бойовиком 2012 року, в цьому можна бути впевненим. По суті, всі разом узяті минулі фільми про різних супергероїв, задіяних в даній стрічці, були ні чим іншим, як прологом до повномасштабного, справжній блокбастер, якого ми давно не бачили, і ще не скоро побачимо щось подібне (а якщо і побачимо , то це будуть «Месники 2»).

Фільм дійсно вийшов яскравим, видовищним, захоплюючим. Він настільки занурює в дію, що ти вже ні на що не відволікаєшся. І справа не тільки у величезній кількості зоряних осіб і потужних спецефектах.

Видно, що сам підхід до фільму був, м'яко кажучи, серйозний, що кожен від роботи отримав задоволення і прагнув, щоб ми в свою чергу отримали задоволення від перегляду.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Персонажів у фільмі досить багато: тут і Залізна Людина-Тоні Старк, (Роберт Дауні молодший) Капітан Америка-Стів Роджерс, (Кріс Еванс), Халк-Брюс Беннер (Марк Руфалло), Тор (Кріс Хемсворт), Соколине Око (Джеремі Реннер), Чорна Вдова-Наташа Романофф (Скарлетт Йохансон), лиходій Локі (Том Хідлстон), Нік Ф'юрі (Семюель Л. Джексон, ну і звичайно чарівні другорядні персонажі у виконанні Гвінет Пелтроу, Кобі Смолдрес, Кларка Грегга і багатьох інших. Але думаю, кожен для себе тут знайде свого героя ... Акторська гра на досить високому рівні, що безсумнівно є тут головною складовою, як в принципі і достаток відмінного гумору, за який варто відзначити, і був відповідальний герой Дауні молодшого. Всі персонажі колоритні, по-своєму чарівні, багатогранні . Всі вони доповнюють один одного, немає нічого зайвого. В плані акторської гри не сподобався лише Кріс Хемсворт, який з часів Тора не наділив свого персонажа нічим новим і примітним.

 
------
оцінило: 4 люд.